Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234
31 den 36´e kadar. Toplam 36 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

[QUOTE=serkan uğurlu;251681]
    yani illaki her yere hakim olmam lazım. bundan dolayı o çantanın çıkıntı olduğunu bilipte görememek beni yolda huzursuz ediyor...

[QUOTE]

Serkan tek bir "geçermi" diye duyguya kapıldığımda hiç geçmiyorum. çözüm bu bence

KILIBIKRAYDIR

2. cemkucuk güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (10-11-2016),Emir ÇELTEK (07-11-2016),Ersan ÖZYURT (07-11-2016)

Banned
    Isim
    ALİ KAPTAN
    Motosiklet
    VERSY 1000
    Marka
    Kawasaki

https://tr.aliexpress.com/item/Hot-2...ryId=200000483

alper aliexperesten 7 dolara aldım iş goruyor tavsiye ederim

Enduroist Üye Yavuz GENCOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yavuz Gençoğlu
    Motosiklet
    R 1200 ADV LC
    Marka
    Bmw

Arka yan çantaları gösterecek ek bir ayna takmanın nedenini anlayamıyorum, şöyle ki ;

10km/saat hızla ile dahi giderken ki bu 2.5mt/sn' lik bir yol ilerlemesi demektir, hangi sürede/arada çantaların geçip geçmeyeceğine karar verebilmek için bu ek aynaya bakılacak.
    Dur önce bir aynaya bir bakayım, sonra da önüme ki engele bakayım, emin olmak için bir daha aynaya bakayım derken etti 3 saniye ilerlenen yol 7-8 mt.
    15-20 km/saat ile giderken ilerlenecek yol 15mt'lere çıkıyor. 15 mt öteden nasıl karar verilecek çantaların geçip geçmeyeceğine anlayamadım.?
    Sağlıklı ve güvenli karar vermek için kanımca gidon açıklığı tek araç, çantaların geçip geçmeyeceği hakkında sürücünün içine şüphe girdi ise ona göre süratini ayarlayıp gerekirse çok çok yavaşlayacak yada tamamen durup kararını öyle verecek. Bunun dışında her ihtimal yazı-tura hesabı geçtim süper yada geçemedim geçmiş olsun bana..!!!

5. Yavuz GENCOGLU güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (10-11-2016),HakanVelioglu (11-11-2016)

Enduroist Katılımcı Üye serkan uğurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serkan uğurlu
    Motosiklet
    R1200 GS ADV
    Marka
    Bmw

Alıntı Yavuz GENCOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka yan çantaları gösterecek ek bir ayna takmanın nedenini anlayamıyorum, şöyle ki ;

10km/saat hızla ile dahi giderken ki bu 2.5mt/sn' lik bir yol ilerlemesi demektir, hangi sürede/arada çantaların geçip geçmeyeceğine karar verebilmek için bu ek aynaya bakılacak.
    Dur önce bir aynaya bir bakayım, sonra da önüme ki engele bakayım, emin olmak için bir daha aynaya bakayım derken etti 3 saniye ilerlenen yol 7-8 mt.
    15-20 km/saat ile giderken ilerlenecek yol 15mt'lere çıkıyor. 15 mt öteden nasıl karar verilecek çantaların geçip geçmeyeceğine anlayamadım.?
    Sağlıklı ve güvenli karar vermek için kanımca gidon açıklığı tek araç, çantaların geçip geçmeyeceği hakkında sürücünün içine şüphe girdi ise ona göre süratini ayarlayıp gerekirse çok çok yavaşlayacak yada tamamen durup kararını öyle verecek. Bunun dışında her ihtimal yazı-tura hesabı geçtim süper yada geçemedim geçmiş olsun bana..!!!
    yavuz hocam sizde çoğu arkadaş gibi olayı yanlış anlamışsınız. seyir halinde iken demedim. durmuş trafikte araçlar arasında manevra yaparken demiştim. yani 3 saniye de geçeceğim mesafe max 30 cm.

yani genel durum
    ''ben motosiklet alacağım. ne almalıyım?'' diye bir soru yönelttim ama gelen cevaplar genelde ''motor çok tehlikeli binme'' yönünde oldu.

7. serkan uğurlu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan ÖZYURT (11-11-2016)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı serkan uğurlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavuz hocam sizde çoğu arkadaş gibi olayı yanlış anlamışsınız. seyir halinde iken demedim. durmuş trafikte araçlar arasında manevra yaparken demiştim. yani 3 saniye de geçeceğim mesafe max 30 cm.

yani genel durum
    ''ben motosiklet alacağım. ne almalıyım?'' diye bir soru yönelttim ama gelen cevaplar genelde ''motor çok tehlikeli binme'' yönünde oldu.
    E tehlikeli sma 😅😅😅
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Motosenkron a uğrayın ,size özel orjinal aynalarınıza uygun , ayna genişletme ve yükseltme aparatı yapalım gerektiği ölçüde,rahat edin
    Motosenkron İçerenköy
    Özel BMW Motosiklet Servisi
    0531 781 03 69 - 0216 469 28 04
    www.bmwmotosikletservisi.com

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234