Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 90 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Semih Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Semih Sert
    Motosiklet
    Tenere 700
    Marka
    Yamaha

Neredeyse 1 yılı ve 10.000 km.'nin ardından bu kez de bu motosiklet ile ilgili sevdiğim şeylerden bahsedeyim.

Listenin ilk sırasında işletme maliyeti var. Bakım aralığı, bakım masrafı ve yakıt sarfiyatı gibi maddeleri bir araya getirdiğimizde ortaya makul bir işletme maliyeti çıkıyor.

Arazi kabiliyeti hiç fena değil, ktm'ler sherco'lar kadar hızlı varamasanız da onlarla aynı parkuru tamamlamanızı sağlar.

Yüksekliği şehir içi trafiği süzmek için avantaj ve bence kesinlikle scooter kadar rahat çünkü manevra kabiliyeti ve dengesi yerinde.

Görüntüsünü ilk gördüğümden beri beğeniyorum, ayrıca yerli üreticiler tarafından tedarik edilen pek çok aksesuar ile kişiselleştirme yapmak mümkün. Yüksek cam, karter koruma, sis farı, yan ayak genişletme, far koruma bunlardan bazıları.

Ben tek kişi ile kullanımda yasal hız limitlerine ulaşmak ve o hızı korumak konusunda neredeyse hiç sorun yaşamadım. Henüz günlük 500 km.'yi aşan yolculuklar yapmadığımdan daha uzun soluklu geziler için yorum yapmam mümkün değil ama benim takip ettiğim 2 kişi var şu anda bu motosiklet ile dünya turu yapmakta olan.

Özetle artçısız olarak sizi dilediğiniz yolda taşıyabilecek, kırılmayacak, motor bloğu uzun süredir kullanımda olan ve herhangi bir kronik sorunu olmayan, yerden yüksek, tek depo ile 300 km. civarı menzil sunan bir "herşeyden biraz" makinesi.

2. Semih Sert güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (29-03-2018),GokhanUzun (29-03-2018),İbrahim Cihan Özyurt (24-10-2018),Kaan Tütüncüoğlu (03-05-2018),Oğuzhan Sarıtaş (30-03-2018),okaysarac (23-07-2018)