Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 90 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Semih Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Semih Sert
    Motosiklet
    Tenere 700
    Marka
    Yamaha

Neredeyse 1 yılı ve 10.000 km.'yi geride bıraktık. Klasik olarak ben de +10 beygire hayır demezdim kesinlikle. Çünkü 150 kg. üzerindeki ağırlığın ve bu görünümün hakkı 35 hp. civarında bir makina bana kalırsa.

Ecnebilerin değerlendirmelerinde kullandığı bir tabir vardı; kurt postundaki kuzu. Bunun yanında arka süspansiyonu çok ama çok zayıf. Özellikle önyükleme ayarı fabrikadan çıkarken maksimumda olmadığından yetersiz kalıyor. Benim gibi ekipmanlarla birlikte 100 kg.a yakın biri için önyükleme ayarını sona getirmek şart. Tabi bu durum tempolu arazi sürüşleri için geçerli, varsayılan ayarlar asfaltta yaylana yaylana gitmek için uygun.

Yapısı itibariyle iki kişi seyahat etmek için de çok uygun olduğunu söyleyemem, gerek selesi gerek artçı pegleri ortalama bir insan için konforsuz bir artçı deneyimi demek.

Elciklerin önündeki rüzgar reflektörleri rüzgarı kesmek ve elleri taş, böceklerden korumak için yeterli ama kullanılan malzeme epey kalitesiz ve montaj şekli de pek özenli gelmedi bana.

Benim bakış açımdan pek olumlu olmayan yönleri bunlar. Olumlu olan ve genel itibariyle bu motosikleti sevmemi sağlayan hususları ayrı bir mesajda belirteceğim.

2. Semih Sert güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Haluk Çakır (25-03-2018),İbrahim Cihan Özyurt (24-10-2018)

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Semih +10 bg ve kaliteli amortisorleri olsa rakipleri oldugu kadar africa da dahil cok motorun onunu keserdi. Yazını 4 gözle bekliyorum
    I need your boots your clothes and your motocycle