Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Yücel PEDÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    yücel Pedük
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Standart GARAJDAKİ FAZLALIKLARDAN KURTULMA OPERASYONU :)

Sevgili Enduroist dostlar !

Benim eskim bir başkasının yenisidir! mantığıyla kullanmadığımız fazlalık giyim malzemelerini satışa koymuş bulunuyorum...
    Fiyatlar düşünülerek koyulmuş değildir...Tamamen sembolik bedavaya yakındır.....

1- REVİT marka 38 beden kırmızı renk bayan montu Eşim tarafından çok az giyilmiş olup, temiz yırtığı söküğü yoktur...150 TL.
    2-Erkek için S beden neopren yelek kesinlikle sağlam ve yepyenidir. Kış için mont altına giymek için idealdir... 40 TL
    3-Erkek için REVİT MARKA s Beben Vindstapeer(Rüzgar geçirmez) mont altına giyilebilir uzun kollu mont. 150 TL.
    4-Bayan Pantolon koyu lacivert içi tamamen kevlar kaplı korumaları olan çok temiz 2 defa giyilmiş kot pantolon 38 (S) beden 150 TL
    5-Erkek için mavi kot renginde 32 beden (M) içi kevlar çok temiz çok az giyilmiş diz ve kalça korumaları üzerinde pantolon 150 TL
    6-Siyah tekstil L Beden korumaları üzerinde tam yazlık erkek pantolonu yırtığı söküğü yok en çok ve severek giydim ama halen iş yapabilir temizlikte ... 100 TL.
    7-Revit marka M beden 3 kat tam kışlık pantolon yırtığı söküğü yok, çok temiz durumda 200 TL.

Resimleri mevcut isteyene gönderebilirim...Siteye yükleyemedim...
    TEL:0537 3838122

2. Yücel PEDÜK güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Abbas Murat LÜĹE (13-11-2016),GürbüzOKATAN (13-11-2016),SevgiBilge (13-11-2016)