Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 61 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Bu tip videolar Sosyal Medya dedikleri illetlerde önüme her geldikçe izlerim,
    bu kamera işine ben biraz farklı bakıyorum zira bu tip videolarda dikkatimi çeken %85 Motorcu olayın olması için durumu kıvama getiriyor yoğuruyor, bununda sebebi sırf yayınlanacak bir videom olsun düşüncesi diyorum ve bu videoda da bence bu var,
    ben kullanmıyorum bugüne kadar keşke kaskım da bir kamera olsaydı dediğim olmadı ama kaskında kamera taşıma sebebinin bir sürücüye daldığımda sebebim de haklı olduğumu kanıtlamak için kamera taşıyorum demiş olan birçok motorcu arkadaşımda var.
    Birileri ile dalaşmak yada dalaşmamak hakkında benim pek bir şey demeye hakkım olmadığını düşünüyorum zira bende sinirli delinin tekiyim,şimdilerde daha boşverici oldum gibi,umarım dahada bananeci olabilirim.
    Emir'inde dediği gibi yanaşıp biraz daha dikkat istediğim tüm sürücülerden bugüne kadar özür aldım,bakmayın hala biraz insan tarafımız var.
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (14-12-2016 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

2. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Emir ÇELTEK (14-12-2016),Sabahattin KOÇAK (15-12-2016)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip videolar Sosyal Medya dedikleri illetlerde önüme her geldikçe izlerim,
    bu kamera işine ben biraz farklı bakıyorum zira bu tip videolarda dikkatimi çeken %85 Motorcu olayın olması için durumu kıvama getiriyor yoğuruyor, bununda sebebi sırf yayınlanacak bir videom olsun düşüncesi diyorum ve bu videoda da bence bu var,
    ben kullanmıyorum bugüne kadar keşke kaskım da bir kamera olsaydı dediğim olmadı ama kaskında kamera taşıma sebebinin bir sürücüye daldığımda sebebim de haklı olduğumu kanıtlamak için kamera taşıyorum demiş olan birçok motorcu arkadaşımda var.
    Birileri ile dalaşmak yada dalaşmamak hakkında benim pek bir şey demeye hakkım olmadığını düşünüyorum zira bende sinirli delinin tekiyim,şimdilerde daha boşverici oldum gibi,umarım dahada bananeci olabilirim.
    Emir'inde dediği gibi yanaşıp biraz daha dikkat istediğim tüm sürücülerden bugüne kadar özür aldım,bakmayın hala biraz insan tarafımız var.
    Bak doğru bir tespit. Kamera çekimi risk almayı artırmıştır. Bunu sürüşte bile görüyoruz.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475