Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
61 den 61´e kadar. Toplam 61 Sayfa bulundu

Threaded View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart Kameralara yansıyan sürücü kavgaları, hataları ve deşifre edilmesi istenenler..

Pek iyi bir konu açmadım ama umarım lazım olmaz.
    Maksadımız çarpıp kaçan ve sıkıştırıp kazaya sebebiyet veren hatalı sürücüleri, yol magandalarını deşifre etmek veya bulmak amaçlı açtım.
    İhtiyaç olmaması dileği ile..
    https://youtu.be/1WbAQXBuJKM
    Videonun gerisinde ne yaşandığını bilmiyorum ama hatalı motosiklet sürücüsü olsa bile bu şekilde birine saldırıp keyfi darp etmek suçtur (nefsi müdafaa hariç) Silah görmedim ama ölümle tehdit var o da suçtur. Allah böyleleriyle kimseyi karşılaştırmasın.
    Geçen sene kastro kampından Mersin'e döndükten sonra araba ile otopark yüzünden 2 kişiyle kavga ettim ve mahkemelik oldum. Mesele de küfürlü konuşup racon kesmelerine dayanamadığımdan dolayı sataşma başladı ve saldırdıkları anda nefsi müdafaa ederek darp ettim. Yılbaşı gecesi karakolda geçti. Bu videodakinin tam tersi oldu. İyi ki yanımda birşeyler yoktu durum bambaşka olurdu. Son mahkemede şikayetten vazgeçildi, özür dilenip mevzu kapandı. İnsanın gözü bazen dönüveriyor. Benim Anam ağlayacağına onun anası ağlasın denilip zararlı çıkılacak kararlar verilebiliyor. Hani bazen şakasına derler ya "bir anlık cinnete bakar" diye. Ben ucuz yırttım ama sonu ölümle biten maalesef çok olaylar oluyor. Geçen yıl emniyet müdür yardımcısının tabancayla motosikletliyi öldürmesi gibi.
    Allah uzak etsin bu ve benzer durumlardan.

DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Erdi Şenkaya (16-12-2016)