Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Ozan ERTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ozan ERTAN
    Motosiklet
    R1100GS m
    Marka
    Bmw

Standart Satılık BMW F800 Scottoiler Seti

Herkese selamlar,

BMW F800gs motosikletimle yolları ayırmaya karar verdik. Üzerindeki aksesuarları öncelikle burada ve sonra Sahibinden'de satacağım.

Ekipmanı 2013 model motosikletimde son bir yıldır kullanıyorum. Kadıköy Motoplus'tan satın alındı ve servis olarak yönlendirdikleri Teknik Motor'da motosiklete uygulandı.

Kesinlikle hiçbir zaman sorun çıkarmadan çalıştı. Zincir ömrünü ciddi oranda artırıyor. Üzerindeki yağlama ayarı sayesinde şehir içinde ayrı şehirler arası yolda ayrı miktarda yağlama yapmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ürün, Scottoiler BMW F800 ve twin injector'tan oluşuyor. Boyutlarıyla F800'deki boşluğa mükemmelen uyuyor ama diğer motosikletlerde de kullanılabilir. Twin injector ile zincirin her iki yüzeyine de daha kaliteli yağlama gerçekleştirebiliyor. Benim gibi az da olsa toprak sürüşü yapıyorsanız daha kaliteli yağlamanın ayrı bir önemi oluyor.

Twin injector ile birlikte, güncel "0" Türkiye satış fiyatı 700 TL. Ben bu seti Sahibinden'de 400 TL'ye ilana çıkarmadan önce 350 TL'ye burada satıyorum.

Scottoiler, özellikle de injector bölümü motosikletin oldukça "kirli" bir bölünde yer alıyor. Motosikletten çıkarıldıktan sonra tarafımdan özenle temizlendi. Temizliğin ardından da çalışması tekrar test edildi. Zaten sağlam bir ekipman, ilk günkü gibi sorunsuz çalışıyor.

Kutusu ve uygulama sırasında kullanılmayan ekipmanları, kullanım klavuzu, yaklaşık bir buçuk şişe kışlık (mavi) ve yarım şişeden biraz daha fazla yazlık (kırmızı) yağı (kendi haznesi de yarıdan fazla yazlık yağla doludur), ekipmanla birlikte alıcısına teslim edilecektir.

Herkese iyi günler, iyi sürüşler dilerim,

Not: Forum konusunda oldukça deneyimsizim, aşağıya yerleştirmeye çalıştığım fotografların görülebildiğini umut ediyorum.

Konu Ozan ERTAN tarafından (04-01-2017 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

İyi satışlar.
    Güzel ürün, iyi fiyat.
    Umarım bizden birinin işine yarar.

Bu arada montajlı halinin bir fotoğrafı var mı ?
    Belki daha da fikir verir.