Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 41 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Olcay Kayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Olcay Kayar
    Motosiklet
    CBR 600 F
    Marka
    Honda

Standart Enduro/Touring Seçimi Yardım

Öncelikle herkese merhabalar;

Tvs apache rtr - Hyosung gt 250 r - Suzuki İnazuma - Honda CBR 600 F olmak üzere toplamda 20k km 3 yıl motosiklet tecrübesine sahibim. CBR 600 F halen kullanmaktayım.

Nasipse önümüzdeki yaz sonu evlenmeyi planlıyorum. Düğün masraflarıma yardımcı olması bakımından CBR 600 F imi satacağım. Evlilikten sonra da motosikletsiz kalmak istemiyorum. % 50 eşimle birlikte % 50 tek binebileceğim, maks 150-200 km mesafelere hafta sonları gezebileceğim onun dışında da şehir içi avm lere vs gitmeyi planladığım bir motosiklet almayı planlıyorum. İş için kullandığım ve kötü havalarda da binebileceğim bir şirket aracım mevcut. Yani bir nevi tatlı su motorcusu sayılırım.

Motosikletten beklentim; öncelikle konfor(Bacaklarımın katlanmaması,nispeten dik oturuş ve artçımın konforu), mümkünse 5-5.5lt üstünde yakmaması, mümkünse ivmelenmesinin(ara hızlanmalarının) 250 cc motosikletlerden daha iyi olması ve 140-150 km/h hızlara kadar konforunu pek bozmaması.

Not: Boyum 186 kilom 83

Bu kriterleri göz önüne aldığımda cbf 600 ve xl 650 transalp ön plana çıkıyor.(max 22-23bin tl bütçem olacak)

Sizlerinde görüşlerini merakla bekliyorum.

Saygılar.
    Konu Olcay Kayar tarafından (04-01-2017 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.