Selamlar herkese motorumu kasko yaptırcam bi tavsiyesi olan varmıdır.

Şair sigorta dan 2820 tl 8 taksit lik teklif aldım.

Kapsamı şu şekilde
KASKO TEMİNATLARI
1. KASKO ( yanma, çalınma, kaza )
* Kazalarda ve özellikle tek taraflı kazalarda ( devrilme vb.) muafiyet ( kesinti ) yoktur. Sigorta şirketi hasarın tamamını öder.

2. HIRSIZLIK TEMİNATI:
*Kapalı garaj ve kilit şartı yoktur. Açık alanda çalınmayı kapsar. Sigorta şirketi tamamını öder. Kesinti yapılmaz.

3. AKSESUAR TEMİNATI:
* Motosiklette bulunan ve detayları poliçe sonunda belirtilen aksesuarlar, poliçe üzerinde yazan bedele kadar teminat altına alınmıştır. Poliçede belirtilmeyen her türlü ek aksesuar teminat kapsamı dışındadır.

4. KASK VE MOTOR KORUMA KIYAFETLERİ TEMİNATI : 5.000 TL
* Sigortalıya ait motosiklet kaskı ve kıyafetleri sadece kazalarda göreceği zararlara karşı 5.000 TL limit ile poliçe kapsamına dahil edilmiştir.Hasar anında kaza zaptı ve hasarlanan kask ve /veya kıyafetin şirketimize teslimi zorunludur, aksi halde kask ve /veya kıyafete gelecek zararlar teminat dışında kalacaktır.

5. DEPREM TEMİNATI
* Muafiyetsiz olup, tamamı ödenir.

6. SEL VE SU BASKINI TEMİNATI
* Muafiyetsiz olup, tamamı ödenir. Motorun ve egzozun su alması halinde oluşan her türlü hasarlar kapsam dahilindedir.

7.GLKHHKNH VE TERÖR TEMİNATI
* Muafiyetsiz olup, tamamı ödenir.

8. ANAHTARLA ÇALINMA TEMİNATI
* Anahtar üzerindeyken çalınmalar sonucu oluşan hırsızlıkta müşterilerimizin mağdur durumda kalmaması adına poliçe teminatının %80 ini öder (Sigorta şirketlerinin çoğu bunu suiistimal olarak görüp ödeme yapmaz)

9. HUKUKSAL KORUMA 10.000 TL
10. İHT.MALİ SORUMLULUK TEMİNATI 25.000 TL
11. MOTOSİKLET YARDIM ( ASİSTANS )
* Sigortalı Türkiye'nin herhangi bir noktasında 0850 205 56 78 nolu telefon üzerinden Kasko Yardım
hattına başvurduğu taktirde araç kurtarma hizmetlerinden ücretsiz ve en kısa
sürede yararlanabilecektir.

D6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi