Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör Çağın Sarılar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Çağın Sarılar
    Motosiklet
    Africa Twin
    Marka
    Honda

Standart XMAX' Cİ GELDİ HANIIMMM--SATILMIŞTIR--

* Bahar geldi artık motora binmeliyim mi diyorsun?
    * Hem şehir içinde hem de otobanda rahat edeyim mi diyorsun?
    * On numara kocaman endurom var ama metropol trafiği beni yoruyor, işe gidip gelmek için bir tane de güzel scooter istiyorum mu diyorsun?
    * Az kaçsın çok yaksın (dur tam tersiydi ) az yaksın çok kaçsın mı diyorsun?
    * Şöyle boğazda salına salına gezerim, yazlıkta peynir, ekmek, gazete alırım, markete, pazara, kasaba, tekele öfleye pöfleye değil 32 diş giderim mi diyorsun?
    * Ben gezersem yengenle (eniştenle) gezerim, ama onun da konforunu düşünürüm, illa sisyy bar isterim mi diyorsun?
    * Benim oğlana (kıza) dengeli, sağlam, temiz, ikinci eli güçlü bir motor arıyorum mu diyorsun?
    * Sen de benim kadar kıl mısın? Olacaksa kuş bile pislememiş, nokta kadar hatası olmayan bir kara şovalye mi olsun diyorsun?
    * Alacaksam sıfır kıvamında alırım ama sıfır kadar para vermem, 2016 - 5400 km olsun mu diyorsun?

Eee ne duruyorsun? Arasana Çağın' ı

2016 model, 5400 km nokta hatası, değişeni, trameri vs yok, sissy bar ve torpidosunda usb çıkışı var, 14000 TL fiyatı var. Enduroist indirimi her zaman var. (malum sitedeki ilan bugün yayınlanacaktır. yayınlanınca linki buradan yazacağım.)

Not: ABS' siz model

Selamlar..
    Konu Çağın Sarılar tarafından (24-02-2017 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.

2. Çağın Sarılar güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (24-02-2017),Arif Oral Unal (24-02-2017),Berkay İnal (24-02-2017),omercem (27-02-2017)