Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör Emir ÇELTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emir Çeltek
    Motosiklet
    R 1250 GS
    Marka
    Bmw

Standart Enduroist POLAR Sipariş

Arkadaşlar,
    Yeni üyeler, eski üyeler, buluşmalarda ve kamplarda polarları gördükçe istiyorlar. Sabit bir konu açalım dedik, artık istekleri buradan yapabilirsiniz.

Tasarım, bildiğiniz ve fotoğraflardan görebileceğiniz şekildedir. Sol göğüste Enduroist logomuz, arkada "Enduroist Motosiklet Kulübü" yazımız, arka altta logomuz motosiklet ve pusula, sol kolda enduroist yazısı, sağ kolda ise türk bayrağı olacak şekilde. Tek tip tasarım vardır.

Polar, tek katlıdır. . Sürüşte mont altına da giyebilir oluyor böylelikle. Sağ-sol cepleri var ve fermuarlı cepler. Kollar ve alt kısmı lastiklidir.

ÜCRET: 70 TL
    (Bu konu üzerinden talebinizi yapınız, hesap no ve kargo bilgileri için özel msj atacağım)
    Standart fotoğraflarımız ekte dursun, ilk polar teslim zamanı fotolarımızdan Zaten kamplarda çoğunluğun üzerinde görmüşsünüzdür.

Bedenler;
    Erkeklerde, M-S-L-XL-XXL şeklinde gidiyor.
    Bayanlarda, 36-38-40-42 şeklinde gidiyor.
    Bedenler normaldir. Yani normalde hangi beden giyiyorsanız polarlar uyacaktır.

Üreticinin bana telefonda tek uyarısı; "Herkes tam bedenini söylesin, bayanlar ben 38'im ama 36 giyiyorum şeklinde istiyorlar sonra dar gelmeler oluyor"

Tasarım:

Beden Tablosu:

Bedenlerin uygunluğu için denemek isteyen arkadaşlar üreticinin yerine gidip deneyebilir. Bir buluşmaya numune getirmeyi düşündüm fakat polarlar fazla yer tutuyor her bedenden getirmek mümkün olmaz.

ÜRETİCİ:
    Zozik T-Shirt
    http://www.zoziktshirt.com/

[/QUOTE]

2. Emir ÇELTEK güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (10-03-2017),Çağın Sarılar (09-03-2017),cemkucuk (09-03-2017),GürbüzOKATAN (10-03-2017),Serdar ZIMBA (09-03-2017),yılmaz yılmaz (09-03-2017)