Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 65 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Ahmet Şengün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Şengün
    Motosiklet
    F650 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Hakan Velioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu bu grubun en hassas konularından biri. Ahmet abi yazılanların hiçbirini kendine alma hepsi konu başlığına.
    Merhaba Hakan,

Kesinlikle üzerime alınmıyorum Bilhakis bu kadar katılım olmasınada ve çeşitlik içeren düşüncelerin ortaya konulmasına çok memnun oldum. Sonuçta hepimiz hobimizi en iyi şekilde ve zevk alarak yapmak için uğraşıyoruz ve bunuda güvenli bir şekilde yapmak istiyoruz. Bunu yapabilmek içinde bu tür forumlarda her fikrin demokratik bir şekilde ortaya konulması lazım ki eteğimizdeki taşlarıda dökebilelim

Bu arada Arfi Bey'e ilk verdiğim cevaptada belirttiğim gibi, konu kesinlikle Nasuh Mahruki özelinde açılmadı. Güvenli (olmayan ve bence artçısınıda riske atan) sürüş ile ilgili bir örnek olarak açtım. Nasuh Mahriki konu mankeni olarak kuırban oldu galiba...

Ayrıca lafı gelmişken; Benimde en çok sevdiğim sürüş şekli yazın püfür püfür rüzgarda şort ve kısa kollu t-shirt ile kasksız sürmek ama bunu her yaptığımda illaki gözüme bir toz kaçıyor. Gözlük mü kullansam acaba

Neyse umarım bu tür sohbetleri ileride bir araya gelebildiğimizde yüz yüze, zevke göre beyazlayan su yada üzüm özü eşliğinde yaparız ve daha çok keyif alırız.

Herkese teşekkürler

2. Ahmet Şengün güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (30-03-2017),HakanVelioglu (31-03-2017)