Alıntı Avedis Tokatlioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahmet Bey teşekkürler F650 bilgileri için. Açıkçası gönlüm Tiger800 den yana hem görünüş hemde 3 silindirli olması bakımından. Fakat hem etrafta fazla göremediğimden hemde forumlarda fazla bilgi bulamadığımdan dolayı hep bi korkak yaklaşıyorum.
Alacağım motorda dış görünüşe ve yeniliğine önem verdiğim için 2010 sonrasını almayı düşünüyorum buda haliyle BMW için fiyatları baya bi yukarı çekiyor.
Tiger 800 oturma pozisyonu çok güzel benim hoşuma gitti ama bir arkadaşım çok sıcak oluyor yaz motoru değil dedi o kadar çok kullanmadım. bazı şeyler görecelidir. mesela bmw 1100 varken ayakların çok ısınır diyorlardı yaşamadım. ST ile sıcakta sol bacağın pişiyor diye söyleniyor ben bunuda çok yaşamadım. Tek silindir f650 ler için çok titrer derlerdi ben onuda hissetmedim. bende bir arıza var diye düşünüyorum.

öncelik alacağınız motor ile yapacaklarınıza uygun olması ve sizin o motosikleti sevmeniz önemli. eğer sevmezseniz o iş işkence olur.

işinizi görmesi açısında nc de dl de işinizi görür bence bir deneyin. en azından şöyle bir üzerine oturun kendinizi nasıl hissettiğinize bakın