Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Gökhan Bilgiç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Bilgiç
    Motosiklet
    V strom dl 650
    Marka
    Suzuki

Standart Husaberg fe 650

Herkese hayırlı akşamlar öncelikle. Bugünlerde husaberg fe 650 almak üzereyim bu motor ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar birkaç yorum yazarlarsa sevinirim. Bana karar vermemde çok yardımcı olurlar. Teşekkürler.

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

FE650 Türkiyede 3-4 tane satılmış ve çoğu bilinçsiz sahipleri tarafından yokedilmiş gitmiş çok özel bir motordur. FE650 spesiyaldir normal motor gibi kullanamazsınız. Çok kısa bakım aralıkları vardır. Ben FE450 sahibi olmuş ve 200 saat üzere zevkle ve sıfır arıza masraf ile kullanmıştım (Yağ filtre zincir dişli akü ve lastik haricinde). Mükemmel ötesi bir motordu. Husaber FE'lerin özelliği hard spesiyal değildirler ülkemize gelmeyen FC serisi 10 saatte bir bakım gerektirir ve çoook agresiftir. Ama FE serileri 50 yada 100lt (Tam hatırlamıyorım) benzinde bir bakım gerektiren ve daha umuşak kullanımlı (Adeta spesiyal ile normal motor arasında bişey) bir motordur.
    650 yıllarca aradım ama bulamadım. Husaberg markası da silindi gitti artık Husky altında kullanılmayan bir marka.
    Ben ne amacla aradığınızı yada almak üzere olduğunuzu bilmiyorum. Ama temizi orjinali kalmışsa ve gercekten ozel motorlara meraklı iseniz belki alınabilir. Özel bir motor sahibi olma amacınız yoksa bence gereksiz. Normal arazide hafif güçlü motor arıyorsanız 2 zaman 250 cc yada 450'lik motorlar sizi daha mutlu edecek ve sorunsuz yıllarca kullanabilirsiniz.
    I need your boots your clothes and your motocycle