Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 33 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı Sahali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar. Daha önce 2014 model honda cbr 250 motosikletim vardı 1 hafta önce sattım motorumu. Yeni motor arayışların dayım. Honda Bayisinde Crf Rally 250 yi gördüm. Motor güzel üstüne falan oturdum biraz yüksek ama çok sorun değil gibi geldi bana. Motosikleti satma nedenim beni ifade eden bir motosiklet değildi; çok keyif vermedi bana. Uzun yollarda otobanda çok rüzgar yiyordum. Oturuş pozisyonu da yoruyordu beni. Motosiklet eğitim alanında honda crf 250 yi deneme şansım oldu. Motosiklet hoşuma gitti. Kafamda Honda rally dolaşıp duruyor. Bir yandan da biraz daha fazla ver Yamaha XTZ 660Z Tenere ler bak diyor. Beklentim şehir içi, uzun, yol gezileri, ara ara bozuk yollar yayla patika yollar falan.
    Genelde de hafta sonları gezileri işte.. Sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur?
    kendini bize bir tanıtsan seni tanısak fotoğrafınıda koysan şöyle yakışıklısından ondan sonra en azından sanal olup kaçmiyacağına karar verirsek bizde fikirlerimizi sana iletmekten çekinmeyiz merak etme

KILIBIKRAYDIR

2. cemkucuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

GürbüzOKATAN (11-04-2017)