Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 42 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

2. el de satılık motosiklet sayısı kesinlikle bir kriter değil bence...

Birincisi Türkiye de bir kiralama ya da yaygın bir bayi test olanağı BMW dışında yok. İnsanlar çuvalla para verip motosiklet alıyor ve deniyor ne yazık ki... NC 700 ü ve F 800 ü üzerlerine bile binmeden aldım memnum kalmasam 1000 km de ilana çıkmıştı...

İkincisi motosiklet camiası al satçıdır biraz. Km 10.000 geçmeden ve değer kaybına uğramadan bir başka aşk yaşamak oldukça kolay ve eğlenceli bir şey...

Diğer bir husus motosikletin bir ulaşım aracı konseptinden çıkıp/ diğer tüm üretim metaları gibi fetiş bir nesne haline bilerek istenilerek getirilmesi./ ona para saçılması için mantık dışına çıkılması ve arzu nesnesi olması gerekiyor çünkü.

Bir avukat arkadaşım Harley Owners Group'un bir toplantısına katılmış... Ortam güzel, deri ceketler, muhabbet, pat çat patırdayan egzoslar hava civa binbeşyüz. Tabi mali sıkıntısı da olmadığından soluğu bayide almış ve sportster iron 883 almış, bayi sağolsun üzerine bir 5-10 bin daha dayayıp harleyini kişiselleştirmiş benim eğitim aşamasında haberim oldu. mont kask new balance ayakkabı ve gaz hassasiyeti öğrenilsin diye eldivensiz filan muhteşem bir eğitim süreci !!!! Sonrasında eve sığmayan bir eşya yığını/abi çok bunaltıyor kıyafetler/ eşyalar için çanta mı gerekiyordu ? ( yok yurtiçi kargo ile gönder sen bodruma ) bir türlü gidilemeyen toplantılar ve üçünçü ayın sonunda motosiklet sahibinden.com çok temiz 800 km diye ilanda ... Geçen yılda bisikletten başka iki tekerli bir araç kullanmamış bir başka arkadaşım epey borusana gitti geldi 1200 gs için zorla vazgeçirdik.

2. omercem güzel mesajın için 9 üye sana teşekkür etti :

Abdullah KAYAALP (11-05-2017),ahmet f senel (11-05-2017),Alp Teker (11-05-2017),Berkay İnal (11-05-2017),Bora Karayel (11-05-2017),cemkucuk (11-05-2017),Deniz Kupeli (11-05-2017),HakanVelioglu (11-05-2017),SONAY YÜKSEL (17-05-2017)