Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Standart Bugün Yaşanan Polis Kovalamacası

Arkadaşlar bugün gördüğüm bir olayı sizinle paylaşıyorum ki bu konuda herkesin dikkatli olması ve polislere yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum.

Bugün akşam gelirken mecidiyeköy den 1. köprü yoluna bağlandım o sırada orta şeride doğru arabaların arasına bir tane plakası kapalı üzerinde 2 kişi olan cbf150 girdi,dikkatimi çekti. İleride Zincirlikuyu Metrobüs'ün orada motosikletli polisler kontrol yapıyordu neyseki orta şeritte gelen motosikleti uzaktan gördüler, ben sağdan emniyet şeridinden bastırdım gittim. Köprü üstünde önce CBF sonra polisler sirenle yanımdan geçti. Gişeleri geçince bende yapıştırdım arkadan 2 polis gişelerden sonra durdurmaya çalıştı herifler durmadı motora tekme falan attı polis ama motorun arkası attı adamlar düşmedi. Bende bu sırada arkada meraklı tipleri uzak tuttum herşey önümde olurken Altunizadeyi geçtik ben Şile ye dönmedim devam ettim acıbadem de bir motorlu polis daha geldi geçti beni. Arkadan gelen Polis çamlıca da havaya ateş açtı ataşehir sapağına girerken diğerleri de silah hazırlamaya başladılar herifler gene durmadı.
    Ataşehir sapağından girdiler ben de peşlerinde tabi Neyse MR Square'ın orada yeni sapak yapmışlar Göztepe Soyak tarafına girdiler ben ve bir polis giremedik solda idik çünkü.

Neyse polis aralarda durdurmuştur illaki videosu da bende yok ama telefonla çeken bir passat vardı yakında internete düşer.

Plakası kapalı olan motosiklet kullanmayın ve kapatanları bence polise bildirin lütfen. Bu adamlar sadece motosiklet hırsızı değildi muhtemelen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Arif Oral Unal güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Berkay İnal (16-05-2017),ersel şenkaya (17-05-2017),Gürol Kıvırcık (17-05-2017),Recep Alışkan (16-05-2017),Serdar ZIMBA (17-05-2017),SONAY YÜKSEL (17-05-2017)