Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 23´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

eskiden bir çocugu 7 mahalle gözetir korur yeri gelirse terbiye için döverdi.anne babasına şikayet edincede çocuk sen ne yaptın diyip ifadesini alır gider dövene teşekkür ederdi.
    şimdi ögretmen dövse polis vursa tv ekipleri yandaşları ekmek almıya gidiyordu oluyor.yanlış anlaşılma olmasın görevlileride soruşturma vs etkisiz hale getirdik.sonunda iş yine ordaki vatandaşlara düşüyor yardımcı olmamız lazım istersek tanka battaniye uçaga süpürge atıyoruz.
    hırsızlık gasp yankesicilik vs bundan artıyor.
    ecel gelmeyince sebeb olmaz kurşunun körü olmaz ismin üzerinde yazılıdır.onun için tavsiyem müdahil olun yoksa herseyi görevliden beklersek olmuyor görevli orda iş yapmıyorsa amirine söylemek lazım.
    ben de bir hadise anında ilğisiz kalamam anlık duruma göre elimden geleni yaparım.
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

2. HALİDUN KAYA güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (22-05-2017),Arif Oral Unal (22-05-2017)

Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam İkitelli gişelerden girişte sağa çekmiş bir GAZCI motorunun orasına burasına bakıyordu,arkasına çakip durup indim derdini sordum,motorunun komple elektiriğinin gittiğini söyledi,derdi belliydi ana sigortası atmıştı, dedim halledeyim işini,Motor Honda bilmem kaç RR,sağ tarafta motor bloğu ortasında gömülü sigortası,iki allen cıvata sökülecek,motorumun arkasından aletleri çıkartırken birde baktım plakasını katlamış,dedikya katlanır plakalık alınmışsa gerisi teferrüattır bunlarda,kapadım çantamı bindim motoruma kusura bakma plakan katlanır olmasaydı yardım edebilirdim sen bir çekici çağır iyisimi dedim bu tuttu abi plaka açılıyor dedi plakasını açtı 80 plaka,geçti Borun pazarı dedim bastım gittim.
    abi süpersin yaa, okurken bi güldüm bi yardım etseydi sonradan açmış ya dedim ama arada kaldım hani.

4. volkan keskin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Gürol Kıvırcık (21-05-2017)

Enduroist Kadim Üye ahmet gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Gül
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Alıntı HALİDUN KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden bir çocugu 7 mahalle gözetir korur yeri gelirse terbiye için döverdi.anne babasına şikayet edincede çocuk sen ne yaptın diyip ifadesini alır gider dövene teşekkür ederdi.
    şimdi ögretmen dövse polis vursa tv ekipleri yandaşları ekmek almıya gidiyordu oluyor.yanlış anlaşılma olmasın görevlileride soruşturma vs etkisiz hale getirdik.sonunda iş yine ordaki vatandaşlara düşüyor yardımcı olmamız lazım istersek tanka battaniye uçaga süpürge atıyoruz.
    hırsızlık gasp yankesicilik vs bundan artıyor.
    ecel gelmeyince sebeb olmaz kurşunun körü olmaz ismin üzerinde yazılıdır.onun için tavsiyem müdahil olun yoksa herseyi görevliden beklersek olmuyor görevli orda iş yapmıyorsa amirine söylemek lazım.
    ben de bir hadise anında ilğisiz kalamam anlık duruma göre elimden geleni yaparım.
    Ekmek almaya giderken sozunuzle ben bir cocuk hatirladim. Umarim sadece algida secicilik yapmisimdir.

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. ahmet gül, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Gürol Kıvırcık (22-05-2017)

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123