Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 89 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Volkan Zafer Çoban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Zafer Çoban
    Motosiklet
    Tiger 800
    Marka
    Triumph

Alıntı ilhami Başpınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine 412 ceza geldi... ne yapacağız bilmiyorum geçen ay da 200 küsür geldi maslak - ikitelli arası habire ceza yiyoruz. giriş çıkıştan belirliyormuş.
    Nerenin girişi çıkışı merak ettim. Maslak İkitelli arası gişe mi var?

Enduroist Katılımcı Üye ilhami Başpınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ILHAMI BASPINAR
    Motosiklet
    R1200GS ADV LC
    Marka
    Bmw

Alıntı Volkan Zafer Çoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerenin girişi çıkışı merak ettim. Maslak İkitelli arası gişe mi var?
    ben otobanı maslak -ikitelli arası kullanıyorum burda biraz hız yapıyorum ama abartı değil. gişe değil de yeni yapılan avrupa konutlarının arkasındaki yolda tepe kameralı bir sistem var beylikdüzü e5 teki gibi. çıkışı da bizim sanayi bölgeisne denk geliyor . bu iki istasyon arası ortalama alıyor galiba.

Enduroist Katılımcı Üye Volkan Zafer Çoban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Zafer Çoban
    Motosiklet
    Tiger 800
    Marka
    Triumph

Yok artık inanmıyorum. Walla yapacak bişi kalmadı 90 en iyi hız. Hem de sağlıklı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Ülkede herşey mükemmel arkadaşlar,okadar kameralar koyuluyor,sistemler falan yapılıyor bunlar bedavamı oluyor?parası nereden çıkacak bunların,amcaoğlu dayıoğlu açmı kalsın otoyol kenarlarındaki kuşlar otoyola pislemesin diye duran panzerler kaç para düşünüyormusunuz,son 15 gündür gişelerde ya giriş yok yada okunamadı diye devamlı en uzak geçiş parası alınmakta para lazım önemli olan budur,Motosikletlinin diğer sürücüler tarafından korna ile sellektör ile küfür ile tacizi,yol istenmesi falan bu durumda düşünülecek şeyler değildir,hem çok düşünmek mutsuz eder insanı sonra HÖTÖ den içeriye alıp mutlu ediverirler,aman derim. 85-90 sakin sakin havayı koklaya koklaya.
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (23-05-2017 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

Enduroist Katılımcı Üye Nihat Tekdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Nihat Tekdemir
    Motosiklet
    1200 GS Adv.
    Marka
    Bmw

Bu hız olayı nedir bilgisi olan var mı arkadaşlar? Otomobillerle motosikletler aynı hızda mı gitmek zorunda yoksa bize daha mı düşük? Normalde motosikletin diğer araçlardan %10 daha hızlı gitmesi daha sağlıklı ve güvenli. Eğer araçlar 100 ile gidiyorsa ben 110 ile giderim. Cana geleceğine mala gelsin. Bunun için de 2 seçenek var. 1.si: plakayı kapatıp HGS okutmayacağız 2.si: Yolda süre doldurmak için mola vereceğiz. ama araçlardan düşük hızda gitmeyeceğiz.

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Nihat Tekdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hız olayı nedir bilgisi olan var mı arkadaşlar? Otomobillerle motosikletler aynı hızda mı gitmek zorunda yoksa bize daha mı düşük? Normalde motosikletin diğer araçlardan %10 daha hızlı gitmesi daha sağlıklı ve güvenli. Eğer araçlar 100 ile gidiyorsa ben 110 ile giderim. Cana geleceğine mala gelsin. Bunun için de 2 seçenek var. 1.si: plakayı kapatıp HGS okutmayacağız 2.si: Yolda süre doldurmak için mola vereceğiz. ama araçlardan düşük hızda gitmeyeceğiz.
    Evet motosikletler otomobiller den daha düşük , geçmişte son model 4x4 ler de arazi taşıtı diye geçerdi ve hız limitleri otomobilden düşüktü sonra davalar falan doğru yolu buldular , 4x4 ler şimdi arazi taşıtı yazsa da M1G sınıfı diye ayrıca belirtiliyor , bize olması gerekende bu aslında L3 sınıfı motorları da bu gruba sokmaları lazım ama onlara göre 2 teker oluşumuz muhtemelen dezavantaj : (

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

Enduroist Katılımcı Üye Nihat Tekdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Nihat Tekdemir
    Motosiklet
    1200 GS Adv.
    Marka
    Bmw

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet motosikletler otomobiller den daha düşük , geçmişte son model 4x4 ler de arazi taşıtı diye geçerdi ve hız limitleri otomobilden düşüktü sonra davalar falan doğru yolu buldular , 4x4 ler şimdi arazi taşıtı yazsa da M1G sınıfı diye ayrıca belirtiliyor , bize olması gerekende bu aslında L3 sınıfı motorları da bu gruba sokmaları lazım ama onlara göre 2 teker oluşumuz muhtemelen dezavantaj : (

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkür ederim. otomobil 120, motosiklet 100, Şaka gibi. Hakan Velioğlu'nun dediği gibi organize olup imza kampanyası falan yapmak lazım. En azından eşitlenmeli.

Enduroist Katılımcı Üye mustafa gologlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mustafa göloğlu
    Motosiklet
    HONDA XL 700 Transalp
    Marka
    Honda

Esitlenmeli diye yola cikarsak yapmazlar. Fazlasi istenmeli ki pazarlik payimiz olsun bu arada otobusler sehir icinde bile sol seride abaniyor otoyolda 100 le giden otobus gordunuz mu hic? Ben bu hafta sonu arabayla Ankaraya gidip geldim. Inanin sol serit haricinde kesinlikle guvende hissetmiyorsunuz kendinizi. Bizim can guvenligi derdimizi bu millete anlatmak cok zor ne yazik ki. Ama bir yolu da olmali...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Alıntı mustafa gologlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esitlenmeli diye yola cikarsak yapmazlar. Fazlasi istenmeli ki pazarlik payimiz olsun bu arada otobusler sehir icinde bile sol seride abaniyor otoyolda 100 le giden otobus gordunuz mu hic? Ben bu hafta sonu arabayla Ankaraya gidip geldim. Inanin sol serit haricinde kesinlikle guvende hissetmiyorsunuz kendinizi. Bizim can guvenligi derdimizi bu millete anlatmak cok zor ne yazik ki. Ama bir yolu da olmali...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Çok güzek mantık. Elimizde nesneller ile %10 fazla olmalı demeliyiz ama var mı? Bilenler buyursun yurt dışında durum nedir? Motosiklet kültürü oturmuş İngiltere ve Amerikadaki hız sınırları nedir?

Son olarak duyulsun duyulmasın bir şey yapmalıyız. Bazen toplu başvurudan ziyade bireysel çokluk da işe yarayabiliyor. Şöyle ki BİMER'e tek tek mail atmak toplu mail atmakdan daha dikkat çekici olacaktır.

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

benim aklıma soru geldi acep benim HGS arabalar için olanından hız limitleri araba ile mi sayılacak yoksa sınıfına göre değilde plaka bilgisine bakıp bunun sınıfı motosiklet mi dicek. o zaman neden ödemede de ayrım yapamıyor

KILIBIKRAYDIR

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567 ... SonuncuSonuncu