Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Keyifle sürün..

Enduroist Üye MahmutKAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mahmut kaptan
    Motosiklet
    r 1200gs
    Marka
    Bmw

Dun 17:30 da cesme den sakiz a gecerek baslayan yolculukta suan theros diye bir koydayim. Atinanin guneyinde yaklasik 100-120km mesafede bir yer.. sabah pireden atinaya gecerek basladim ama atinan asiri bogucu havasi ve gemide gecirdigim uykusuz bir gecenin ardinda cokta dayanamadim atinaya. Ve intercom um bozulmasi sayesinde tanistigim yunanistan cardo distirbitorlugu yapan bir motosiklet aksesuarlari magazasinda 1-2 saatimi harcayarak kendimi burada buldum... daha guneyde bir yere gitmemi onerdiler ama okadar surecek enerjiyi kendimde bulamayinca google in da yardimiyla suan burdayim.

30 unda patras dan brindisi ye feribotum var biraz daha yunanistan da gecirip italya yolculugu baslasin bu turdan asil merak edip calistigim bolum de italya...

Isim
    Mahmut kaptan
    Motosiklet
    r 1200gs
    Marka
    Bmw

Buarada yannis (okunusuyla) sagolsun intercom konusunda cok yardimci oldu. Cardo ile aninda iletisime gecerek sorunumu bildirdi 1-2 gun beklersem sorunumu bedave cozebilecegini ama beklemek istemezsem de indirimli bir fiyatta bozulan parcayi satin alip tr de belgeleri herhangi bir cardo saticisina ibrazimla merkezin parayi iade edecegi konusunda anlasmislar.. dedim tr de saticiya para dedim mi bu isler farkli yurur ama bekleyip gorucez dedim

Isim
    Mahmut kaptan
    Motosiklet
    r 1200gs
    Marka
    Bmw

Atina da nephilio (yanliş yazmis olabilirim) ye gectim. Atinanin guneyin de sirin bir sahil.. yanyana kamp alanlari var.. birini sectim ve girdim.. keyifli bir gece gecirdikten sonra ertesi sabah yunanistanin en guneyin de sinos diye bir adanin sahiline geldim... oradada guzel ama pahali bir kamp alaninda konakladiktan sonra bu sabah yola cikip mystras diye bir yerde kamp attim.. ayin 30 unda patras dan feribotum var ve yarinda patras a yakin bir yere gecmeyi dusunuyorum...

Uzun sure motosiklet kullanmak yormaz beni normal dr ama havalar asiri sicak ve full ekipmanla surmek cok yoruyor... 1 saat sortla surdum gayet rahatti ama içim rahat etmeyince tekrar motosiklet pantalonuna geri dondum bakalim italya da nelet yasicaz...

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Alıntı MahmutKAPTAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atina da nephilio (yanliş yazmis olabilirim) ye gectim. Atinanin guneyin de sirin bir sahil.. yanyana kamp alanlari var.. birini sectim ve girdim.. keyifli bir gece gecirdikten sonra ertesi sabah yunanistanin en guneyin de sinos diye bir adanin sahiline geldim... oradada guzel ama pahali bir kamp alaninda konakladiktan sonra bu sabah yola cikip mystras diye bir yerde kamp attim.. ayin 30 unda patras dan feribotum var ve yarinda patras a yakin bir yere gecmeyi dusunuyorum...

Uzun sure motosiklet kullanmak yormaz beni normal dr ama havalar asiri sicak ve full ekipmanla surmek cok yoruyor... 1 saat sortla surdum gayet rahatti ama içim rahat etmeyince tekrar motosiklet pantalonuna geri dondum bakalim italya da nelet yasicaz...
    Kazasız belasız sürüşler aman dikkatli sürün kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enduroist Üye Kaan Tütüncüoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Tütüncüoğlu
    Motosiklet
    NC 750X dct
    Marka
    Honda

Keyifli sürüşler, işyerinde fotoğraflar açılmadığı için akşam tekrar giricem konunuza
    Bunaltsın,terletsin, günlük km.yi düşürtsün ama var olan ekipmanınızı giymekten şaşmayın.
    3Bilinmeyenli denklem

Isim
    Mahmut kaptan
    Motosiklet
    r 1200gs
    Marka
    Bmw

Hocam surekli telefondan baglandigim icin buraya foto atamiyorum.. ama instagram dan ya da facebook tan takip edebilirsiniz...

Tesekkurler

Isim
    Mahmut kaptan
    Motosiklet
    r 1200gs
    Marka
    Bmw

Italya dan iyi aksamlar herkese.. dun sabah itibari ile italya da surmeye basladim.. brindisi de feribottan inip sirayla taranto, matera , salerno sehirlerini gezip aksam da salerno da bir hostel de konakladim.. bugun sabahta çok merak ettigim amalfi kiyisina surdum ve suan o burnun diger kiyisinda sorrento adinda bir yerde kamp yapiyorum... italya 2 gundur bekledigimden fazla iyi hava da yunanistana gore surmeye daha elverisli olunca hersey muhtesem diyebilirim... amalfi sahil seridinde ki yolu herkes mutlaka hayatinda bir kere surmeli bence.. mazarayi mi izlesem viraj mi yapsam karsidan geleni mi kontrol etsem derken hayatimda unutamayacagim bir yol oldu

9. MahmutKAPTAN güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (05-07-2017),Alparslan osmanoğlu (07-07-2017),Barış CİNGİZ (10-07-2017),Coşkun SARP (02-07-2017),Serdar ZIMBA (04-07-2017)

Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Senin adına sevindim.
    Keyifle sür. Ara ara da böyle haberdar et.

Enduroist Üye KemalTurgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kemal TURGUT
    Motosiklet
    CRF250L & Versys 650
    Marka
    Kawasaki

Benimde hayalimdir bu rota...
    Selam olsun...

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu