Alıntı Süleyman Kuyucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benelli TRK 502 çift ABS, imalat Çin ama firma kökeni İtalyan yani tasarım İtalyan zaten çıplak gözle baktığınızda gücünden daha heybetli hatta Multistrada gibi
göründüğü söylenebilir. Ek olarak koruma demirleri, elcik korumalar, ön cam siperlik, 12 V giriş, arka ve yan çanta demirleri, pirelli angel (yanılmıyorsam) lastikler standart.

Bunlar dahil 27.500 TL istiyorlar. (Arka ve yan çantalar dahilse iş değişir. Sormadım bilemiyorum)

Hani aksesuarları çıkartsak bile fiyat 25.000 civarına gelir ki 500 CC motosiklet için tartışılabilir bir fiyat sanırım.

Ancak, bence en önemlisi kuru ağırlık 210 KG, 20 LT depo, 3 LT rezerev depo bir de hidrolik, soğutma suyu, ve motor yağıyla birlikte 235-240 kg arası bir ağırlık (çantalar hariç) oldukça fazla gibi geldi bana. Neredeyse NC 750 X.

Eh bu paraya zaten iyi bir NC 750 X de bulunabilir gibi. Zaten yakıt değerleri de hemen hemen aynı. Tabii güç biraz daha düşük. Fakat TRK 502 daha yakışıklı da tek başına yakışıklılık insanda bile karın doyurur mu tartışılabilir. Eh bunun işletme maliyeti, parça bulunurluğu, servis yeterliliği ve ikinci eli düşünüldüğünde insan tedirgin oluyor tabii TRK 502 konusunda.
abi sen NC 750 X bak bence bunun yerine