Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Cem oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cem oruç
    Motosiklet
    tiger 800
    Marka
    Triumph

Standart yazlık fileli mont - 4 mevsim mont - korumalı denim pantolon

-Riderdenim poyraz modeli yazlık file mont sadece 2 kez Antalya sıcaklarında kullanıldı. onun dışında daha yüksek kesimler ve ya serin havalarda üşütebilir. Bedenimdeki hacim artışından dolayı kullanılamıyor. dirsek ve omuzlarda sastec 2 korumalar sırtta eva köpük koruma mevcut. sürtünme bölgeleri kevlar kaplamalı denim kumaştan imal edilmiştir. Beden XL boy 183 kilo 93 üzerime cuk oturuyor daha fazlasına yer yok. fiyatı 325 TL

- Riderdenim Poyraz modeli jean korumalı pantolon hala kullanıyorum yaklaşık 5000 km kullandım. kesimi standart kesim ne dar ne bol. dizler ve kalçalarda satec 2 korumalar var sürtünme bölgeleri kevlar kaplamalı. yıpranmamış temiz kullanılmıştır. beden 34/33 kot bedeni. Fiyatı 300 TL

-,Revit Energy yaz kış kullanılabilecek çift katmanlı motosiklet montu. 5000 km kullandım. dirsekler ve omuzda Knox korumalar sırtta sastec 2 koruma mevcut. önde 2 arkada 2 hava giriş fermuarı 2 adet dış su geçirmez cep, içte 1 adet cep mevcut. çıkarılabilen kışlık iç ceket mevcut. sağ kol bileğe yakın kısımda resimde görülen 2 cm çapında bir yırtık mevcut. yağmur geçirmez kordura 600 D kumaş, omuz dirsek ve arkada reflektif bantlar mevcut. fiyatı 600 TL

Konu Cem oruç tarafından (17-07-2017 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.
    The Albatros pır pır high. TAaa far saw.

2. Cem oruç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (11-07-2017)