Merhaba ,

Kisa bir sure once CRF250L'13 aldim. Genelde arazi kullanimi yapmak istiyorum. Yol kullanimim sadece araziye cikacagim yere kadar oluyor , bir seyahat amacim yok.

Motor icin bazi parcalar aldim , bunu zaten ayri bir konu olarak acmistim. Cok heveslendigim FMF Q4 - Megabomb - EJK upgrade'i yerine birazda bir arkadasimin tavsiyesi , internet arastirmalarim konusunda iyi bir dizlik ve koruma ekipmanlari almaya karar verdim.

185cm - 120kg oldugumdan diz konusu benim icin cok belirleyici olabilir.

Uzun arastirmalar sonucunda Leatt C-Frame Knee Brace'i aldim.

Oldukca iri oldugumdan bu bile zor denk gelecek gibi. Burada bir fitment videosu var. https://www.youtube.com/watch?v=ICjHwCFYEz8&t=36s

Bot olarak Forma FORMA Predator almayi dusunuyorum.

Bunun disinda ne almam gerektigine cok karar veremedim. Benim boyutlarim icin Jeysey , pantalon yada body armour bulamadim Aliexpress'den bir jeysey siparis ettim ama bakalim gelsin gorecegim.

Boyun koruma ( Neck Brace ) , Omuz , dirsek , sirt , gogus korumalari konusunda arastirmalarim devam ediyor. Aslinda hic alasim cok cokda atlayip ziplayacak durumda degilim ama sonucda acemiykende risk altinda olacagimdan arastirmalarim devam ediyor. Onerilerinize acigim.

Gitt FMF Q4 - megabomb paralari