Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Cem Tanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cem Tanik
    Motosiklet
    Versys X-300
    Marka
    Kawasaki

Standart Kawasaki Versys-X 300

Pazar günü yaptığımız kahvaltıda bazı arkadaşlarla konuştuğumuz nihayet bugün İstanbul'a geldi. Yaklaşık 2 aydır takip ettiğim, şeklini şemalini ve kullanım amacıma uygun olduğunu düşündüğüm Kawasaki Versys-X 300 motorum bugün bana ulaştı. Ülkemizde zannediyorum fiyatı yüzünden pek satılmadığından olsa gerek hakkında pek yorum bulamadığım bu motosikletle ilgili yabancı forumlarda ve videolarda genel olarak yorumlar olumluydu. Satışa çıkardığım motorlardan biri satılınca almayı planlanmıştım ama gumruk vergisindeki artıştan kaynaklanan zamdan sonra İstanbul dışında buldugum eski fiyattan ve istediğim renkteki son motoru kaçırmamak için motoru aldım. Plakayı buradan çıkarttım, gidip almaya vaktim olmadığından motoru alacak kapasitede bagajı olan otobüsü beklediğim için ancak bugün kavuşabildim. Henüz rodaj sürecinde olduğu için hakkında pek fazla yazacak şey bulamıyorum. İlk izlenimim selesinin çok sert olduğu ve muhakkak revizyon gerektiği. Bunun dışındaki konuları motosikleti tanıdıkça yazmaya çalışacağım. Aslında bu motosiklet pazarda ihtiyaç olan bir model ancak ülkemizdeki vergi politikası nedeniyle satis fiyatının yüksekliği yüzünden çok alıcı bulacağını zannetmiyorum. Umarım yanılırım da aldığım motosikletle ilgili aksesuar ve yedek parça sıkıntısı çekmem. Henüz hiçbir aksesuarı yok zamanla tamamlayacağım.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Cem Tanik güzel mesajın için 11 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (13-09-2017),ahmet korkmaz (14-09-2017),Ali KORKMAZ (15-09-2017),Çağın Sarılar (14-09-2017),cemkucuk (14-09-2017),Erdi Şenkaya (14-09-2017),ErdostDuran (14-09-2017),Erhan Yumuşak (20-06-2019),ErkanDEVRİM (30-09-2017),Kerim Adnan DENİZ (18-09-2017),yılmaz yılmaz (15-09-2017)