Alıntı Abdullah Özçelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle beğenileriniz için çok teşekkür ederim. Böyle yorumları okudukça çok mutlu oluyoruz.
F650 frenleri konusunda ise ben çok bilgi sahibi olmasamda forumlarda benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlar olmuş. Mesela aynı virajları, hemen hemen aynı yüklerle almamıza rağmen, 2 motor arasında hep o motorda problem yaşanıyorsa kullanımdan çok makinada kronik bir problem vardır diye düşünüyorum. Çok şükür ben kendi makinamda hiç öyle bir problemle karşılaşmadım. F650 yi kullanan Murat'ın ise farklı zamanlarda 4 kez frenlerinin boşaldığını hatırlıyorum. f650'yi sattıktan sonra Varadero sahibi olan Murat aynı rotaları yeniden yaptı. Hiç bir problem yaşamadı.

çok sağol abi güzel yorumların için. Motive ediyorsun valla

Abi ilk videolarımızda sadece Gopro Hero3 ve SJcam4000wifi kullanıyorduk. (Bu arada SJcam'in görüntü kalitesini bir türlü sevemedim) Ardından cep telefonlarının kameralarının aslında şahane çalıştığını, mikrofonlarının aksiyon kameralarından çok daha başarılı olduğunu keşfedince iPhone6s telefonlarımızla çekimlere ağırlık verdim. (Zaman zaman Füsun'un telefonu ile çekilen görüntülerde hafif flu görüntüler çıkıyorsa fondoten olması çok muhtemel ) Montajlarımı yine Apple ürünü olan Final Cut programı ile yapıyorum. Müzik seçimi işin epeyce vakit alan kısmı. İnternette telif hakkı istemeyen,konsepte uyabilecek parçalar arıyorum. Ama ortaya çıktıktan sonra tüm bu zahmete değiyor.
Ellerine sağlık çok emek verdiğin belli,bende kendimce bayağı uğraşıyorum ama seninkililer kadar güzel olmuyor
Bu arada bi parça için telif hakkı istenip istenmediğini nasıl görebiliyorsun ,parçaları nerden indiriyorsun?