Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 26 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Kötü bir video tartışmasız. Ama bazı gerçekler var ki daha düzgün bir kurgu ve akılla yapılsa etkileyici olablirdi.
    1.'si Multistrada 950 , 61.000 TL bence ÇOK guzel fiyat (Korlasda 15.500 € diyor bu da 69 yapıyor ama???) . Ducati cok klas bir marka bu paraya motorun yanında statü bedava .... meraklısı için güzel.
    Bakımlar 15'de normal 30'da ağır. Africa'da da avrupa'da 12'de normal 24'e ağır ama türkiye bunu 6000 km'de bir yapıp adamın asabını bozuyor. Bu konu güzel bir şekilde işlenebilirdi ama adamlar sattığı malı doğru anlatamamışlar ve tabloya 6-12 bin km bakımları demiş ve hatta bunları da africa'dan yüksek göstermişler.... Ben 6000 olayına çok gıcık oluyorum hem madden hem manen. Uzun yola cikacaksan mutlaka cikmadan bakımını erken yaptırman gerekiyor...

Bunlara ek ben olsam Ducati 950'nin imajını , hafifliğini , depo kapasitesini , tubeless jantlarını , yol tutuşunu ön plana çıkartıp araziye girmeyi düşünmeyen enduro turing severlere aldırmaya çalışırdım. Ama adamlar abuk subuk konulara girip kendilerini zayıflatmışlar...
    Konu Bülent Berksan tarafından (16-11-2017 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.
    I need your boots your clothes and your motocycle