Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 39 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Omer daşdurmazı aşağıdan yukarıya mı çıktın hem de tek başına hem de 1190la???
    RT de bir yarış olayı yok esasında ama parkurlar o kadar uzun ve bizler o kadar amatörüz ki ridingaverage 30-32 kmh . Hiç durmamak gerekiyor bu da yorucu ve bunaltıcı oluyor. Hele o muhteşem çoğrafyada bırak durup kamp yapmayı bazı yerlerde fotoğraf bile çekemediğime o kadar üzüldüm ki...
    Bir diğer sorun da bölgede motorla gezince ekipman eksikliği sebebi ile keyif çok düşüyor.
    Sonuçta bi arkadasimla önümüzdeki sene aynı bölgeye araba ile gitme planı yapıyoruz. Her manzarada duracak ayak uzatmalı sandalyelerimizi açıp çay demleyip yada soğuk meşrubatlarımızın keyfini çıkaracağız. Sessizliği dinlerken manzarada hayal kuracağız. Gece platolarda ateş yakıp (odun taşımak lazım) yıldızları izleyeceğiz.
    I need your boots your clothes and your motocycle

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Alıntı Bülent Berksan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omer daşdurmazı aşağıdan yukarıya mı çıktın hem de tek başına hem de 1190la???
    RT de bir yarış olayı yok esasında ama parkurlar o kadar uzun ve bizler o kadar amatörüz ki ridingaverage 30-32 kmh . Hiç durmamak gerekiyor bu da yorucu ve bunaltıcı oluyor. Hele o muhteşem çoğrafyada bırak durup kamp yapmayı bazı yerlerde fotoğraf bile çekemediğime o kadar üzüldüm ki...
    Bir diğer sorun da bölgede motorla gezince ekipman eksikliği sebebi ile keyif çok düşüyor.
    Sonuçta bi arkadasimla önümüzdeki sene aynı bölgeye araba ile gitme planı yapıyoruz. Her manzarada duracak ayak uzatmalı sandalyelerimizi açıp çay demleyip yada soğuk meşrubatlarımızın keyfini çıkaracağız. Sessizliği dinlerken manzarada hayal kuracağız. Gece platolarda ateş yakıp (odun taşımak lazım) yıldızları izleyeceğiz.
    Ne yazık ki çıkamadım Bülent. Hatam aşağıdan ve öğleden sonra geç saate kalarak yorgun şekilde girmek oldu. Zirvede çakıl denizinde kaldım. Yükleri indirdim yanından sürdüm üstünden düştüm iki defa yattım. iş inada binince oturup biraz nefeslendim sakinleştim. Baktım başıma bir iş gelecek ağlaya ağlaya indim hakikaten çocuk gibi ağladım o sinirle) geri dönüp yukarıdan ineyim dedim akşam olmuştu vazgeçtim plana devam ettim. Ama bu sene crf ile yukarıdan indim dur bir de aşağıdan çıkayım dedim çıktım her şekilde acısını çıkardım ))

Diğer konuda ciddi çekincelerim var. ilgili yerlere de aktardım. Averagespeed önemli değil. çünkü zemin genelde toprak ve taş.. tüm dikkatini vererek sürmek zorundasın ve asfalttan beş kat yorucu. O yollar için belirlenen günlük km ler çok çok fazla. Yaşı kemale ermiş çoğu beyaz yakalı ve bu işi meslek olarak değil keyif için yapan insanlara yeterli sağlık -acil müdahele /yol yardım/ yemek vs. desteği sağlanmadan 200+ kg motosikletler ile yapılan bu tür organizasyonlar çok sıkıntılı sonuçlara yol açabilir. açıyor da... Allah beterinden korusun..

Ayrıca çok yakında araba ile mi gidelim, küçük motoru otobüsle mi gönderelim, sandalye eksik, ızgara yok sıkıntılarından komple kurtulacaksınız.Yılbaşı bileti aldım. Büyük ikramiye çıkarsa bir otobüs alıp 10 kişinin kalabileceği dev bir karavan yapacağım. Arkasında da içinde 7-8 tane 250 cc enduro olan bir romork olacak. Uçakla Adana havalimanına inip oradan direk motobus e binip toroslar da muhteşem yollar yapacağınız kamplı kroslu yatılı turları 399.99 tl den başlayan fiyatlar ile düzenleyeceğim

3. omercem güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

ahmet gül (18-12-2017),cemkucuk (15-12-2017),Erdi Şenkaya (18-12-2017),HakanVelioglu (14-12-2017),Haluk Çakır (14-12-2017)