Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 30 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakışı kullanmayı biliyor mu arkadaş? Eğer bakışı kullanıyorsa istemeden de olsa fayda sağlıyordur.

Bu arada çantaya fazla yaslanmasın yahu. Taşımaz o ağırlığı çanta demiri. ;-)

E6853 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Haklısın Ersan hocam. Şimdi bakışı ne kadar nasıl vallaha ne diyim orasını göremiyorum. Ama bakışı benden kat ve kat iyi olan eğitimi bırak eğitim verecek mükemmel bir artçı ile Karaadeniz sahil yolunda kısa bir sürüş yapma şansım oldu (böyle birine benim artçı olmam gerekirken niye bana artçı olduysa artık Orasını karıştırmayın.). Yolu bilmeyenler için söyleyeyim, hafif virajlı 3 şeritli hızlı bir yoldur Karadeniz sahil yolu. Bir süre sonra dikkatimi çekince özellikle yaptım. Kontrolleri ben boşalttım arkamdakine de bundan hiç ses etmedim. Adam motosikleti arkamdan kontrol etmeye başladı. Virajlar da hafif ve tatlı olunca artık bakışı ile mi refleksleri nasıl oturduysa bildiğin yön veriyordu. Yani dediğin gibi sürüş dinamiklerine vakıf birisi acemi birine bile artçı olsa yola oturtuyor motosikleti. Tecrübe ile test edlimiştir. Bence eğitimlerde bunu kullanmanın olasılığını bir düşünebilirsiniz.

2. HakanVelioglu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (22-12-2017),Ersan ÖZYURT (22-12-2017)