Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye mustafa gologlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mustafa göloğlu
    Motosiklet
    HONDA XL 700 Transalp
    Marka
    Honda

Standart El tipi gps cihazları

Arkadaşlar selam,
    Arazide yol takibi için wikiloc kullanıyorum. Ancak iphone sıkıntı çıkarınca problem oluyor.
    Ne gibi sıkıntılar; yazın çabuk ısınma, şarjın hemen bitmesi, yağmurda çamurda telefonun yeteri kadar dayanıklı olmaması gibi.
    El tipi gps cihazlarına bakıyorum. Garmin e trex 20x işimi görür gibi. Bu konuda bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
    Benim için önemli olan nokta, cihaza 1.200 tl gibi bir para verdikten sonra basecamp vs gibi yerlerden ücretsiz olarak harita temini yapabiliyor muyuz ve bu süresiz olarak kalıcı bir hak mı oluyor?
    Eğer her sene üyelik ücreti vs ödeyeceksem başka bir yönteme gideceğim.
    Bu noktada fikir ve önerileriniz benim için önemli.
    Bu arada 2. el satan tanıdığınız varsa yönlendirme yaparsanız çok güzel olur
    NOT: aradığım şey navigasyon cihazı değil. Pille çalışan gps cihazı. içinde navigasyon özelliği olmasından dolayı çizdiğim rotayı takip edebileceğim ve offline harita yükleyebileceğim için e trex 20x i tercih ediyorum. e trex 10 modeli de var ancak o modelde routing ve custom harita desteği yok. ayrıca 20 modeline 200 rota kayıt edebilirken 10 modeline 50 rota kayıt edebiliyorsunuz.

2. mustafa gologlu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

cemkucuk (18-12-2017)