Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 132 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı berkcigdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence inceleme biraz taraflı olmuş gibi geldi açıkcası. Bunu marka savunmak için demiyorum. Öylede bir huyum asla yoktur. Hatta bence 1000 cc üzerindeki en güzel fiyat performans motoru triumph1200 dür. Hattaaaa super tenere idi bence bu motor ama sağolsunlar son zamlardan sonra ciddi bir paraya çıktı kendileri. Fiyat avantajını tamamen yitirdi.

İnceleme için ise sadece motorun avatajları olarak gücü ve egzoz sesini olumlu bulmuşsunuz. Kendi kendime şunu bu koca enduronun tek güzelliği bu mu acaba dedim... ki bence kesinlikle sadece bunlar değil... tabikide bu incelemeler kişiden kişiye değişir saygı duymak zorundayız bunada.

Ediz abi biz genç olduğumuz için tabikide KTM )))) Yaşlandığımda BMW ye geçicem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aslında ben hiç 1290 kullanmadım ama hızlı virajlarda da güven vererek dönmüyor kısmı bana da çok inandırıcı gelmedi bunu şöyle düşünüyorum, gs telelever ve paralever virajı kendiliğinden döndürür bu sebeple gs kullanıcıları motor kullanmayı unutur derler ya hani, muhtemelen Oğuz’un hissettiği şey bu gibi geliyor. Bir de motora alışma süresi var, ben yarım saat filan kullanıp bir motora karar verilebileceğinden emin değilim. Belki bir haftasonu boyunca kullanmak lazım. Diğer tespitleri zaten doğrudur gözle görülen şeyler sonuçta, düğmeler aşınmış diyorsa aşınmıştır gibi yani.
    Gençlik konusuna gelince, en azından kulağa hoş geliyor😄😄

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Ediz Gürkan güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (30-12-2017),berkcigdem (30-12-2017),cemkucuk (02-01-2018),oguzetuna (31-12-2017)