Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345612 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 132 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye oguzetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Alıntı mustafa gologlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında güzel bir kanal. Sadece motor değerlendirme değil başka videolar da var. Ortalama bilgiye ihtiyaç duyanların ihtiyaçlarını karşılar seviyede. Ama bu tarz ufak şeyler de göze batıyor, dikkat çekiyor.
    kendi malını öve öve bitiremeyen çoktur ya, en iyi anlatım Serkan'ınki olmuş +- ne varsa söylemiş.
    motoru yapan da insan, hiçbir motor mükemmel değil ki..
    ben orada bmw'yi anlatan abiyi izlemiştim, kulaklarımı kanattı açıkçası
    adv'ci abi altında kendiyle dalga geçenlerle baya baya polemiğe girdi hatta
    sonra multistrada'yı anlatan video güzeldi. beyefendi gayet sade bir şekilde dili döndüğünce motorunu anlattı; yine altına milyon tane abuk subuk yorum yazdılar, bir de kalkıp onlara cevap yazmakla uğraşıyorlar. videoları yoruma kapatsalar daha iyi.
    beğenen izlesin, beğenmeyen girmesin...
    Oğuz TUNA

2. oguzetuna güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

mustafa gologlu (19-12-2017),serkan çapur (11-02-2018)

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Yahu sadece işi bu olan, yani youtube vs de laf atan sataşan tipler delirtir insanı.
    Hesaba alıp cevap veren de kabahat.

Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Alıntı ahmet f senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu sadece işi bu olan, yani youtube vs de laf atan sataşan tipler delirtir insanı.
    Hesaba alıp cevap veren de kabahat.
    Bence onlar 20-25 yaş civarında
    Oğuz TUNA

Enduroist Üye Haluk Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Haluk Çakır
    Motosiklet
    CRF250 Rally - Wave 110i
    Marka
    Honda

KTM ile ilgili değil ama, konuda videosu paylaşılmış olan Motopixel TV'nin motosiklet incelemelerinde sunucunun Honda Crossrunner VTEC ile ilgili açıklamaları hatalı değil mi?

Otomobillerinde kullandığından farklı bir Vtec sistemi mi kullanmış Honda?

Videoda 03:45'ten itibaren izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=jW3SMXDi_FY&t=

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Arkadaşı tanımıyorum web de gezerken buldum daha önce de yine enduroistte bir vesile ile paylaşmıştım. Bence çok güzel bir inceleme yapmış.

http://mustafa.atesel.com/ktm-1290-s...enture-s-test/

7. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

oguzetuna (20-12-2017)

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Bir 1200 ADV kullanıcısı olarak ktm 1290 ı kısa süre de olsa deneme fırsatım oldu,eğer apaçilik düşünmüyorsanız genel kullanımda ADV nizden vazgeçmemeniz gerektiği kanaatindeyim.Bu benim kişisel görüşümdür başkasına 1290 daha iyi gelebilir.İki motorun da birbirine artısı eksisi var üşenmez isem bir gün bunları ayrıntılı olarak yazarım.Zaten arkadaşların bir ADV KTM karşılaştırması videosu hazırlamayı düşündüğünü biliyorum daha çok fikir verirsanırım.

9. alper ozbas güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (20-12-2017),Ali KORKMAZ (25-12-2017),cemkucuk (20-12-2017),oguzetuna (20-12-2017)

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

bence pazardaki domates gibi birşey bu olay hepsi domates. aldığın tad lezzet verdiği haz herkese farklı ve herkes aynı duygulara da sahip olmiyacaktır.

Zaten Serkan çok güzel anlatmış bence. artılarınıda eksilerinide söylemiş ve çok beğendim.

Alper, seni tenzih ediyorum. ADV vazgeçilmez değil. ihtiyaçları karşılaması ve verdiği duygular seni tatmin ediyordur. Ben ST ile mesela çok mutluyum, şuana kadar ADV, KTM veya S1000XR (hayalim) olması gerek falan dediğim bir ihtiyaç ve eksiklik duygusu yaşatmadı. Bence şu motorları 100,000 KM den önce kimse değiştirmese. birde 100,000 km testleri görsek.
    Konu cemkucuk tarafından (20-12-2017 Saat 12:10 ) değiştirilmiştir.

KILIBIKRAYDIR

11. cemkucuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet f senel (20-12-2017)

Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Alıntı alper ozbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir 1200 ADV kullanıcısı olarak ktm 1290 ı kısa süre de olsa deneme fırsatım oldu,eğer apaçilik düşünmüyorsanız genel kullanımda ADV nizden vazgeçmemeniz gerektiği kanaatindeyim.Bu benim kişisel görüşümdür başkasına 1290 daha iyi gelebilir.İki motorun da birbirine artısı eksisi var üşenmez isem bir gün bunları ayrıntılı olarak yazarım.Zaten arkadaşların bir ADV KTM karşılaştırması videosu hazırlamayı düşündüğünü biliyorum daha çok fikir verirsanırım.
    1290'ı kısa bir mesafe ben de test etmiştim, sonra tekrar kendi motoruma binince maceraya gerek olmadığına karar vermiştim.
    şimdi tekrar gündeme almamın sebebi fiyatlar arasındaki 35bin liraya yakın fark.
    kuru sabitlemişler 91bin lira 1290 tabi bu fiyata bazı özellikler için ekstra ödeme yapmak gerekiyor (quickshifter, elcik ısıtma, telefon tft bağlantısı motorun donanımında var ama para ödeyip açtırıyorsunuz)
    daha az paraya daha az konfor ve denge, daha fazla beygir. tipi de hoşuma gidiyor.
    daha az denge diyorum, çünkü 1290ı dar manevrada döndürmek biraz daha zahmetli geldi bana.
    ancak mantıklı olan değer kaybından dolayı 2. ele yönelmek, gerçi piyasada şu ana kullanılmış satılık yok..
    Oğuz TUNA

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı oguzetuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1290'ı kısa bir mesafe ben de test etmiştim, sonra tekrar kendi motoruma binince maceraya gerek olmadığına karar vermiştim.
    şimdi tekrar gündeme almamın sebebi fiyatlar arasındaki 35bin liraya yakın fark.
    kuru sabitlemişler 91bin lira 1290 tabi bu fiyata bazı özellikler için ekstra ödeme yapmak gerekiyor (quickshifter, elcik ısıtma, telefon tft bağlantısı motorun donanımında var ama para ödeyip açtırıyorsunuz)
    daha az paraya daha az konfor ve denge, daha fazla beygir. tipi de hoşuma gidiyor.
    daha az denge diyorum, çünkü 1290ı dar manevrada döndürmek biraz daha zahmetli geldi bana.
    ancak mantıklı olan değer kaybından dolayı 2. ele yönelmek, gerçi piyasada şu ana kullanılmış satılık yok..
    dar manevrası kötümü, allah allah yüksek o zaman ağırlık merkezi diye düşündürdü.

KILIBIKRAYDIR

Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

bir de semi-active süspansiyonun ani frende önün dalmasını ne derece önlediği tartışmalı bir konu.
    özellikle denedim, bir etkisini görmedim; belki de doğru ayarda kullanmamışımdır.
    Oğuz TUNA

Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345612 ... SonuncuSonuncu