Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 42 Sayfa bulundu

Hybrid View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali yemin ediyorum kendimden geçtim : ))) Ben de java, planet (rus) mobilet arasında büyümüş, 1-5 yaş arası planet depo üstü 5 yaş sonrası arka demirin üzerine konan kilimin üstüne terfi etmiş bir insanım. (Depo üstüne küçük kardeşim geçti) . Hatta bu yaz toroslarda bir köyde kahve önünde bu jawa yı görünce hemen durdum. Abi şunu çalıştır bana da bir büyük çay getir dedim. Adamlar deli sandı galiba

İki sene önce Konya da bir usta toplamış beyaz muhteşem, tğüm parçaları orjinal 3.500 TL demişti. Nasıl pişmanım almadığıma onu. Çalıştır çay iç yanında
    Aynen öyle günlerde büyüdük. Arabamız yoktu, ben de önce depo üzerine binerdim. Annem arkada, Ablam da en arkada Demir sepetin üzerinde giderdi. Bazen anne babamın arasına biner ezilerek giderdim ;)) sonra sepete terfi ettik, sadece haftasonları babamın arkasında gidebiliyordum. Annem hep yan binerdi
    Rus motosikleti Antalya’da toplayan bir usta vardı. Ben küçükken Rus pek sevmezdim çalıştırırken çok teperdi, jawa daha mülayimdi çalıştırırken. Güzel günlerdi.

“DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER”
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Abbas Murat LÜĹE (02-02-2018),cemkucuk (31-01-2018),omercem (31-01-2018)