Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 47´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Kaan Tütüncüoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Tütüncüoğlu
    Motosiklet
    NC 750X dct
    Marka
    Honda

Yurtdışında zaten var olan led farlı Showa amortisörlü NC serisine bu sene makyajlı olarak gelmesi hayal kırıklıgı yarattı. TractionControl sisteminin control düğmesi çok basit ve çalışılmamış geldi gözüme. Sanki sonradan takılan bir elcik ısıtma veya sis farı kontrol mekanizması gibiydi.
    AfricaTwin F/P oranında "bana göre" yine liderliği açık ara götürüyor. Ancak Adv modelinde önceki yorumlarda belirtildiği gibi motorda en azından yazılımsal değişiklikler ile biraz daha hp gücü elde edilemez miydi dedim.
    Vstorm'un far grubunu görünce önüne Batman logosu koyup dolaşmak lazım dedim. Resmen büyük bir fener alıp konumlamışlar motora.
    Daha Perşembe günü Ducati standında 4 motora verilen zarar üzdü. Multi 950 çok başarılı.Boyutları,oturuşu çok compact.
    BMW 310GS'in 36.000tlden başlangıcı olması çok gelsede Yamaha xmax 125cc modeli 20.600tl satış fiyatını görünce. Kim alcak bu motorları dedirtti.
    3Bilinmeyenli denklem

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

anlattıklarınızdan iyiki gitmemişim dedirtti bana ilgimi çekecek pek birşey yokmuş

KILIBIKRAYDIR

Enduroist Kadim Üye oguzetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Alıntı Bülent Berksan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni goldwing beni şok etti.... Ufacık bisey olmus. Hakkaten merak ediyorum sonuc ne olacak? Bir efsane bitecek mi yoksa daha da mı guclenecek (bana gore direk bitmesi lazım ama oyle bir zamanda yasıyoruz ki.....)
    Bülent o ön takım TR yollarında patates olmaya müsait bence.
    Mevcut GW kullanıcılarında beğenmeyenler çoğunlukta
    Eski havası olmadığı kesin, "GW" tanımından "motosiklet" tanımına geçmiş.
    mevcut halinde motosikletin içindeydin, şimdi dışındasın. koltuklar küçülmüş.
    neyse dediğin gibi ne olacağı belli olmaz.
    tazeye konan çok olur zaten bir denesin millet.
    Oğuz TUNA

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Bir kaç senedir tek değişiklik motosiklet üzerindeki kızlar, gerisi hep aynı.
    3 gün boyunca 3-4 saat civarı bulundum.
    Pazar günü özellikle son ana kadar belki bir indirim olur kaskı yenilerim düşüncesiyle jaws gibi bekledim ama fiyatlar aynıydı. Hiç öyle kapış kapış gitmedi malzemeler. Tek başı kalabalık olanlar Çin işi Çakar korna vs.. malzemeler satanlar vardı.
    Bol bol eş dost arkadaş gördüm. Bmw 1600 B dehşetül-vahşet birşeydi. Mersin’e bir tane satıldı.
    Yeni goldwigler ile neredeyse birbirine bezer bir tarz olmuşlar. Sanırım eski şatafatlı bigboymotolar devri geçiyor gibi. Sadeleşmişler.
    Honda açık ara indirim yapmıştı, yeni AT beğendim, eccük daha güçlü olaymış ya o kadar makyaja karşılık güzel olurdu.
    Triump tiger 1200 ler de heybetli ve makyajlılardı. Hemen hemen tüm motosikletler TFT akıllı ekrana geçmişler.
    Bmw fiyat olarak yükseklerdeydi her zamanki gibi. G310gs f750gs ve f850gs yeni modellerdendi. Ancak bu 3 modeli yüksek ve girişi olmayan bir standa koymuşlar binip sele yüksekliğine ya da kendine bakamadık. Sanırım 1 tane aşağıda g310gs var gibiydi. Eski modeller ile yenilerin farkı connectivity (TFT ekran) ve yokuş kalkış desteği. Ama fiyat farkı uçurum. Kahretsin Euro seni.
    Kawasaki yoktu belkide 2 katına çıkan fiyatlarından dolayı olabilir.
    Ducati beni benden alan stand oldu. Çok yakışıklı, çok tarz ve dehşet bir görünüşü olan motosikletlerin olduğu bir stand olmuştu. Vallaha param olsa ve zarar etmeyeceğimi bilsem çok isterim bir multiS.
    3 tekerlekli goldwingler vardı.

Ekipman olarak daytona botlar ortalamadan biraz pahalı olsa da fuara özel uygun gibiydi, falco bot uygundu. Eldivenler ateş pahası ve yeni nesillerin kışlıklarında pek koruma yok gibiydi. Daha çok su geçirmesin, sıcak tutsun, zaten kalın ya, sürtünse de birşey olmaz mantığı ile mi üretiliyor artık anlamadım.

Bir tane 4 tekerli utv tarzı ama 2006 model yağlı r1200gs motoruyla üretilmiş bir tasarım vardı. Çok ilgimi çekti ama üretilir mi, gerekli izin alınır mı bilmiyorum.

Seneye gider miyim? Sizleri görmek için evet. Ama özellikle fuar için hayır.

Bu arada fuardan ne aldın dersen hiçbirşey.
    Fuarda stand açmayan, şirinevlerdeki bir motosiklet mağazasında uygun bir agv k5-S kask ile büse’nin kışlık deri eldivenini uygun buldum ve aldım.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

5. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Çağın Sarılar (01-03-2018),HakanVelioglu (27-02-2018)

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Goldwing'in topcase'i beni cildirtti resmen bildigimiz genis 2 kask sigan topcaseler gibi olmus. Nerde eski berger koltuk gibi topcase'ler nerde bu...

Bana fuarda en sacma gelen sey CBF150 gitmis yerine lanse edilen cb125f (f = fairing'mis.... bu arada ne komik dimi....) eski cb125'e göre ne farkı var anlamadım (Farkı fiyatı orasını anladım da...) daha gucsuz daha torksuz daha oturaksız daha grenajsız daha pahalı inanamıyorum bu nasıl bir sacmalık.... Canım cbf nerde bu nerde....

Ducati standına hiç alıcı gözle bakmadım önlerinden bakıp geçtim gittim , bak simdi pisman oldum....
    I need your boots your clothes and your motocycle

7. Bülent Berksan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (27-02-2018)

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Bülent keşke biraz takılsaydın Ducati'ye... MultiStradalar ve bir de scrambler desert gerçekten akıl çelen cinsten motosikletler...

9. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (27-02-2018)

Enduroist Üye Kaan Tütüncüoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Tütüncüoğlu
    Motosiklet
    NC 750X dct
    Marka
    Honda

Trend motorun Piaggio grubu için uygunladığı ticari anlayışı saçma bulduğum için Aprilia standına bakmayı kaçırmışım ama dün arkadaş söyledi.
    Fuar indirimi ile 45.000tl Capanord satılmış. $ € kuru tavan yapmış,vergi oranı epey üst serviyede iken ciddi güzel fiyat olmuş. Yanlış hatırlamıyorsam 7 tane satılmış Ctesi öğlene kadar.
    3Bilinmeyenli denklem

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345