Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu
    Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Halil AKGUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam;

gidenler vstorm, versys, nc, tracer fiyatlarını yazsalar ne güzel olurdu?
    Kawasaki yoktu fuar da , yoksa ben mi görmedim : )

Suzuki , Yamaha ya hiç uğramadım.

Honda fiyat listesini koyayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

2. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Güney Biçer (25-02-2018)

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

F/P yine Afrika Twinde

KILIBIKRAYDIR

4. cemkucuk güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Çağın Sarılar (23-02-2018),Güney Biçer (25-02-2018)

Enduroist Katılımcı Üye Halil AKGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    halil akgul
    Motosiklet
    ybr 125
    Marka
    Yamaha

crf250L fiyati ikinci eli öldürecek gibi.
    Saygilarimla,

Halil

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Ya biz yaşlandık keyif almıyoruz ya da fuar her sene daha da cılız renksiz hale geliyor bilemiyorum : ))) Yahu bari stanların yerini değiştirin de bir yenilik havası gelsin...

Fuar da beni heyecanlandıran tek motosiklet Ducati MultiStrada 950 oldu... Motosikletin her noktasından kalite ve işçilik akıyor. Tasarım zaten inanılmaz. Oturuş pozisyonu, gidon konumu genişliği vs. gerçekten çok iyi ayarlanmış. Motorun sağında solunda gezip selesinden oturunca kaşınma başladı hızla uzaklaştım

F 800 GS i perişan edip gubidik bir japon motoruna çevirmişler. Kalabalıktı fazla bakamadım ama bir deneme sürüşü yaparım herhalde fuardan sonra nasıl gidiyor görmek lazım.

Suzuki DL 650 ve 1000 ni merak ediyordum. DL 650 tam bir hayal kırıklığı oldu . Malzeme kalitesi, oturuş pozisyonu, kucağınızda kalan koca deposu filan hiç iç açıcı değil.

Africa Twin'in babasına da pek ısınamamıştım zaten oğlu da pek içime sinmedi. motor 250 kilo olmuş maşallah subhanallah. iyice yükselmiş ayaklar yere değmiyor standart hali ile.

Kawasaki yoktu fuarda... zaten memlekette de varlığı yokluğu belli değil. Fantazik distribütörden kurtarılıp bizzat kendileri gelirse japonlar bu marka hakkettiği yere gelir belki..

Enduroist Üye Güney Biçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Güney Biçer
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

fuara istanbulda yaşadığı süre içerisinde her fırsatta gittim 5 sene de 3 sanırım.
    beklentilerimi karşıladığını söylemem bu sene de yorumlar bu yönde.
    AT ADV yi merak ediyordum ama aynı bloğa daha ağır ve yüksek olmak??
    1000 cc ile bu donanımda 120 civarı bg olmalıydı bence. mevcut motoruma ekleyebileceğim donanımları düşündüğümde elektronik hız sabitleyici dışında bir eksik kalmıyor.
    bir de crosstourerda ne çılgın indirim olmuş 81den 68e

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Yorumlara kısmen katılmakla beraber fuarın bu sene bazı artıları olduğunu düşünüyorum.
    1- Harley Davidson büyük bir stant açmış
    2- Elektrikli modeller artmış
    3- Daha önce olmayan bazı giyim kuşam aksesuar mağazası fark ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trakya
    Bölge Sorumlusu

SONAY YÜKSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    SONAY YÜKSEL
    Motosiklet
    R 1250 GS ADV + XMAX 300
    Marka
    Bmw

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün fuara bir kaç saatliğine uğradım, perşembe olmasına rağmen kalabalıktı hafta sonunu düşünemiyorum,bu sene davetiye sayısı geçen yıldan daha fazla dağıtıldı sanırım.

çok fazla tanıdıkla karşılaştım, böyle organizasyonlar aslın da uzun zamandır görmediğin arkadaşlarını görmekte faydalı oluyor aslın da,

Çok hızlı dolaştım ilgimi çekmeyen çoğu markaya uğramadan geçtim , merak ettiğim bir iki model ve tabii ki Africanın ADV sine yoğunlaştım

Düz sele manuel ve alçak sele dct olmak üzere 2 adet koymuşlardı. manuel 65 ,dct 68k fiyat belirlemişler,fuardan sonra da bir süre değişmeyecekmiş

fiyat ,yalnız standart olan modeli fuar süresince kampanyaya sokmuşlar, 52 küsür manuel , 55 küsür dct , ama fuar sonun da eski fiyatlarına dönecek diyorlar.

ADV nin albenisi fazla tabii standart modeli olan geçer mi yada ben geçer miyim emin değilim, aynı motor hiçbir değişiklik yok tork,bg vs ve daha ağır.

Ayrıca motor eskisine göre daha yüksek olduğu için benim ayaklar düz sele de sadece burnu değdi, alçak selesi opsiyonel. Bu model için test sürüşü yapılmayacak

dendi ama ilerleyen günler de göreceğiz, yeni sürüş modlarının eskisine göre bir etkisi olmuş mu ancak o zaman anlaşılır.

BMW standın da ise yeni F850 GS in 20bin euro luk fiyatını görünce sadece güldüm, iki AT parası neredeyse, tercih sebebi tabii.

İlgimi çeken bir diğer model de Ducati MS 1200 Enduro modeli idi o da 30k euro fiyat etiketine sahipti.

Fuarın her sene daha ileri gitmesini beklerken bu sefer ki bir önceki yıla göre daha cılız geldi bana ,yeri boş standlar da vardı.

Hatta bir çok firma maliyetlerden mi nedir ortak stand kullanımına geçmişlerdi.

Aksesuar ve kıyafet katın da da aman aman bir indirim yoktu işe yarar bazı şeyler %20 indirimli idi o da nakit yada tek çekime.
    Aynı fikirdeyim , Hatta en sakin stand(Bilindik Markalar Arasında ) BMW idi diyebilirim , Kawasaki fuarda olmamasına üzüldüm , en yoğun stand Honda olduğunu düşünüyorum , adamlar iyi çalışmışlar , yeni goldwinge bayıldım , aksesuar katı seninde belirttiğin gibi çok kayda değer bi şey yok , hatta alacağım bir kaç şeyi aman aman bi indirim olmadığı için fuar sonrasında mağazada rahat rahat inceleyerek almayı tercih ettim.
    Konu SONAY YÜKSEL tarafından (24-02-2018 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Kawasaki nin olmadığını bile şimdi siz yaZınca fark ettim
    Yeni goldwing beni şok etti.... Ufacık bisey olmus. Hakkaten merak ediyorum sonuc ne olacak? Bir efsane bitecek mi yoksa daha da mı guclenecek (bana gore direk bitmesi lazım ama oyle bir zamanda yasıyoruz ki.....)
    Africa 52 tl ye hakkaten acaip.... Acaba bi tane daha alıp ortalamayı mı düşürsem ��
    Crf 250 rally liste fiyatı 23 , fuarda 20.500 . Bence o fiyata çok köfte... 125 lik motorlar bile 20 bin olmusken o hasmeti ile rally bence bedava.

Vespa da bi 125 lik vardı gördünüzmü fahiş fiyata satılmaya çqlışılan.... 48 liramı idi yoksa 58 liramı???

Yazılanları okuyunca 2.5 saat gezmeme ragmen yeterince dikkat etmediğim sonucunu gördüm. Bi daha gitmek lazım....
    I need your boots your clothes and your motocycle

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

[QUOTE=Bülent Berksan;268328
    Yeni goldwing beni şok etti.... Ufacık bisey olmus. Hakkaten merak ediyorum sonuc ne olacak? Bir efsane bitecek mi yoksa daha da mı guclenecek ..[/QUOTE]

Önemli olan işlevi derler ,
    Bence olması gerektiği gibi olmuş hep böyle bir goldwing bekledim bir güzellik daha bekliyorum pazartesi belli olacak ve kaporolandılıacağım,yüksek çantalarla gereksiz koca ışıklarla oluşan hengame bence yerine olurmuş,ön maşadaki zerafet nefis sağda soldaki düğme karmaşası bitmişve daha taklit bile edilemedi yıllardır nasıl bitecek efsane..
    Efsane yeniden bence.
    AT ADV ise eğer motor biraz daha güçlendirilmiş olsa elimdekini değiştirir alırdım,biraz şasi kaynakları kötüydü beğenmedim gerisi motor gücü hariç oldukça oturaklı olmuş,
    Diğer markalara hiç bakmadım desem yeridir zira ilgimi çekmiyor,
    İyiki Honda var zira olmasa Fuar olmayacakmış,yeni Africa ve Goldwingle yine ilgiyi üzerine almış yine bir numara.
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (24-02-2018 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .....
    AT ADV ise eğer motor biraz daha güçlendirilmiş olsa elimdekini değiştirir alırdım,biraz şasi kaynakları kötüydü beğenmedim .....
    Kesinlikle katılıyorum,beyaz şase tamam sıkıntı yok ama o kaynak yerleri ne öyle

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu