Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 120 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist İbrahim DEĞERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim DEĞERLİ
    Motosiklet
    CRF1000L Afrika Twin
    Marka
    Honda

Burayı güzelce gezdikten sonra yerleşkenin üst tarafında ormanda bir çay demleyip çıntı pıntıyla götürdüm. Çaydan sonra çok vakit kaybetmemek için hemen toparlanıp yola devam ettim. 50 km. harika manzara eşliğinde gittikten sonra ikinci durağım Okatse Canyon’a geldim. Motoru hemen girişe park ettim.

Buraya gelmeden önce fotoğraflardan gördüğüm seyir terasına gitmek için 15 GEL karşılığı biletimi aldım. Baktım ormanın içinde yol var, özel araçlar seyir terasına gidiyor, -ben motorla giderim aga dedim. 1 km. gittikten sonra yol BİTTİ. Çevrede araçta göremeyince geri dönüp motoru bıraktım. Ordaki araçlar 40 lari isteyince –ben bu yolu yürürüm aga dedim. Demez olaydım

Yaklaşık 30 dakikalık inişli – çıkışlı yürüyüş sonrası 2700 mt. Gidip nihayet seyir terasına geldim.Manzara inanılmaz, oksijen full

Barnağımın ucunda seyir terası

Hava yavaş yavaş karadığından ortada da kimse kalmadı bende kurda kuşa meze olmayım diyerekten birkaç foto çekip geri döndüm. Bu sefer 2700 metreyi 48 dk.da döndüm. Ciğerim ağzımdan fırlamadan nihayet motorun yanına geldim.

Akşam yemeğim, taze khachapuri ve armut suyu
    Yemekten sonra hemen otel, hostel aradım ama fiyatlar pahalı olduğunda VİP çadırımda kalayım dedim. Ordaki seyir terasına gidip gelen arabacının biri bana kendi evinin bahçesinde çadır kurabileceğimi söyleyince rahatladım. Adamın evi de kanyonun girişinin tam karşısı olunca hemen kabul ettim.

Günün Özeti:
    240 km. yol
    19.40 LT. Benzin= 42 GEL (Lt.Fiyatı 2,16 GEL) 1,527 TL. X 42 GEL = 64 TL Yakıt
    1 Haçapuri + 1 Armut suyu = 10 GEL

arkası yarın...........
    Konu İbrahim DEĞERLİ tarafından (20-02-2018 Saat 01:39 ) değiştirilmiştir.
    ----------------------------------------
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5,6 Yukarı

2. İbrahim DEĞERLİ güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (20-02-2018),ErdostDuran (21-02-2018),Güney Biçer (23-02-2018),Ozan AŞIK (20-02-2018),Serdar ZIMBA (20-02-2018)