Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Standart 1000 MOTOR 1000 ÇOCUK İLKER KÜL VE ENDUROİST 3 MART 2018

Sosyal medyadan bilen bilir,sevgili İlker Kül ve onun 1000 motor 1000 çocuk projesine küçük bir katkımız olsun istedik ve proje kapsamındaki Samsun Havza Ortaklar Köy'ü ilk okulunun yardım işini enduroist olarak üstlendik.3 Mart cumartesi İlker 'le ve öğrencilerle buluştuk önceden gönderilen kolilerin dağıtımını yaptık.Biz bu organizasyonda yer almaktan öğrencilerin sıcak karşılamasından köy muhtarı ve ahalisinin ağırlamasından ve samsunlu motorcu kardeşlerimiz OMM den Dr.Ercümet Hoca ve eşi Melike hanım ve dostlarıyla,Öğretmenimiz Ahmet Çifçi hocamla tanışmaktan mutluluk duyduk.
    Köy okulu için gereken para 1 gün gibi kısa bir sürede aramızda toplandığı için gruba yazmadım,fakat kulübümüz adına yaptığımız bu organizasyonun resimlerini paylaşmak istedim.Kısmetse 12 Nisan'da Denizli de başka bir okulun yine ihtiyaclarını karşılamak için İlker Kül ile yollara düşeceğiz.

2. alper ozbas güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Abdullah KAYAALP (22-03-2018),ahmet korkmaz (22-03-2018),Çağın Sarılar (22-03-2018),Emir ÇELTEK (25-03-2018),Kaan Tütüncüoğlu (22-03-2018),Serdar ZIMBA (22-03-2018)