Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye savaskayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Savaş KAYAN
    Motosiklet
    R1150gs Adventure
    Marka
    Bmw

Şahsi fikrim
    1-yolda para bulsam 10,000 Tl.üstü fiyatla çin malı motor almam.Kullandım,biliyorum.
    2-Servisi ,parçası şüpheli bir markanın motoruna para vermem.
    3-çin malı 500 cc alacağıma japon 250 cc alırım,zarar etmem,WR 250 alıp bu motordan dafa fazla donatılır o maliyetle.
    4-Motorun gösterişi olsa da itibarı yok,"hımmm çin mali mı? ".derler,sanki kızılay dağıtmış da alınmış gibi.Hatta bazı ustalar sinir eder"çin malı motorlara bakmıyoz kardeş,ne yapsak elimize yapışıyor"diye.

2. savaskayan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Halil AKGUL (19-03-2018)

Enduroist Üye Ali Özkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali özkaptan
    Motosiklet
    BMW R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Ben bir trk 502 kullanıcısı olarak deneyimlerim;Birkere benelli markası yüz yıllık birikimi olan çok eski bir italyan şirketi büyük bir kısmı çinlilere satıldı volvo şirketini alan şirket.TRK 502 İtalyan mühendislerinin tasarladığı bir motosiklet ve parçaları Çinde üretiliyor.Çin,Türkiye,İtalyada montajı yapılıp italyan mühendislerin kontrolünde dünya piyasasına sürülüyor.İtalyada en çok satılan 1. sıradaki motosiklet trk 502.Gelelim yedek parça ve servis konusuna,İstanbulda 2.3 tane gerçekten on numara servisi var yedek parça sorunu yok Gaziantepdeki fabrikadan 2 günde gelip sorun gideriliyor ve yola devam.Kimseyi şu ana kadar yolda bırakmadı.Grup sürüşlerimiz oluyor herkes deneyimlerini paylaşıyor kimseden öyle büyük bir sorun yaşayana rastlamadım.Evet fiyatı şuan biraz fazla 39700 tl.Üzerinde yaklaşık 2.3 bin tl aksesuarıyla geliyor.Bu motoru her meslek ve yaş gubundan gencinden yaşlısına kadar kullanan bir kitle var.Mimar,mühendis, kuyumcu,Mütahait,Kuaför vs.Çinli diye küçümseyenlere gülerim.Bu paraya gs veya dukati multisrada tarzı ve gören görüntüsüne hasta oluyor top speet 183 km.Titreşim çok az sele rahat uzun yolda çok güzel rotalar yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan

4. Ali Özkaptan güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

ahmet korkmaz (06-05-2019),cemkucuk (06-05-2019),Serdar ZIMBA (06-05-2019)

Enduroist Üye Mustafa Özdemir 11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mustafa ÖZDEMİR
    Motosiklet
    Tiger 800XCA
    Marka
    Triumph

Motorumu almadan önce ben de çok araştırmıştım.. Baya da makul gelmişti.. Ancak sonrasında Versys x 300 e bindim ve bi daha ayrılamadım..
    İlk motorum olduğundan diğer motorlarla karşılaştıramam.. haddimi aşmış olurum..İzlenimlerimi paylaşabilirim..
    şimdiye kadar 3 bin km yol yaptım. 2 si uzun yol.
    uzun ve konforlu bir motor. selesi oldukça rahat
    176km top speed gördüm. Artçılı ise 155km
    100km de 4 lt yakıyo
    Ben dağ bayır gezmeyi severim.. Stabilize yollarda da kullanılabilmesi beni cezbeden bir yönü.. Denedim sonuçları gayet tatmin edici..
    Kısacası ben çok memnunum.. yakışıklı bir motor.. Bakınca bile mutlu oluyorum.. O fiyata 300 lük motor alınır mı diyenler olacaktır mutlaka.. Herkesin kendi görüşü..
    Alternatifleriniz arasına alabilirsiniz..

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12