Alıntı Oktay Oksak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Serdar okurken bile acayip yoruldum, çok sıkıntılıymış. Tekrar geçmiş olsun.
Bir de bana sor : ) saol abi.

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gecmis olsun Serdar. Araba/motor hirsizlik zaten igrenc bir sey, sigorta islemler ayri bir sinir bozucu islem.
Zincir/disk kilit markasi neydi acaba?
Saol Deniz, marka tam hatırlamıyorum zaman içinde silinmişti, yalnız 2 yıl önce falan 300 lira zincire 150 falan da disk kilidine vermiştim o günkü kurlarla mesajımda da belirttiğim gibi kırılmaz denilen zincire vereceğime kaskoya para verdim.

Bu arada karakol da ifademi alan gençten bir memurdu onun da nc700 ü varmış, ben den bir hafta önce vstrom çalmışlar ,adamlar en pahalı zincir markasını kesmiş,sahibi küfredip duruyormuş bunları satıcıların kafasına atacağım diye...

Hırsıza kilit dayanmaz diye atasözü vardır bilirsiniz, kafaya koydular mı her türlü götürür, götüremezse de artık zarar veriyorlarmış.

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
geçmiş olsun Serdar ,yaşadığın duyguyu çok iyi biliyorum 18-19 yaşında arabamız çalındı idi.
Saol Cem,tekrarı olmasın diyelim.

Alıntı muharremkara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmişolsun,
3 numaralı kısmı okurken bir an "Olacak OKadar" skeçleri aklıma geldi;Bir oraya... bir buraya... "ona git sonra bana gel....." içim sıkıldı, darlandım.
Bilgilendirmeler için teşekkürler.
Saolun, devlet dairelerine kimsenin işi düşmesin ulaşım ve uğraşı ciddi zaman kaybı,umarım bürokratik işlemler ileri de daha iyi olur.

Alıntı burak yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmiş olsun abi tekrar
Saolasın Burak.

Alıntı MelihUlubilgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Serdar geçmiş olsun yeni fark ettim üzücü bir durum tabii.Benimde motorum kışın evin önünde duruyor..
Saol Melih abi, istanbul da günde ortalama 4 adet motosiklet çalınıyormuş,umarım hiç birinize denk gelmez.