Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Sis Dağını bitirmiştim sırada D-915 vardı Saat öğle vakti 11-12 idi D-915 ile bilinmesi gereken en iyi vakit öğle vaktidir Sabah erken ve öğenin 4-5 inden sonra sis yoğunlaşır
    NOT:Sis dağında kafanızdan asla çıkarmamanız gereken şey oranın atmosferidir yolda seyir halinde o tehlikeli virajlarda aniden bir fırtına çıkıp sizi savurabilir ben ufak bir yana yatırma yaşadım şükür ciddi değildi

Bayram dolayısıyla İzmir plakalı jeep ve bir araç vardı sağolsunlar selamlaştık hal hatır soruldu
    BİR GRUP DAHA VARDI ONLARDA MOTORCU DEĞİL MARKACI İDİ O TEHLİKELİ YOLDA SELAMSIZ SABAHSIZ YANLARIMDAN GEÇTİLER PATİKA BİR VİRAJI ÇIKTIM ONLARDAN GELENLER PATİNAJ ÇEKENLER VARDI BEKLEDİM BELKİ YARDIMIM OLUR DİYE SIRA SIRA ZAR ZOR ÇIKTILAR SELAMSIZ SABAHSIZ YANLARIMDAN GEÇTİLER BEN BİRİ DÜŞÜCEK GİBİ OLDU YARDIMA GİDİYORDUM MOTORUNA YAKLAŞTIRMADI
    (20 kişilik grup ev parası motorları yanlarımdan selamsız sabahsız geçtiler Daha önce de olmuştu cbf ile gittiğimde kimse bize bakmıyor ama TransALp ile nereye gitsem büyük hoşgörü yaşadım hala da yaşıyorum)
    Neyse bu MARKACI ları geçelim turumuza dönelim

Konu Recep Alışkan tarafından (24-08-2018 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

2. Recep Alışkan güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (25-08-2018),Serdar ZIMBA (03-09-2018),Süleyman Kuyucu (27-08-2018)