Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye mustafa gologlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mustafa göloğlu
    Motosiklet
    HONDA XL 700 Transalp
    Marka
    Honda

Standart Revit Sand Pro eldiven hk.

Uzun süredir kullandığım Revit eldivenim hakkında bilgi vereceğim.

Kullandığım eldivenin modeli Revit Sand Pro. Bu ürün yazlık bir eldiven. Özellikle çok iyi havalandırması ve rahatlığı ile öne çıkıyor. Güvenlik açısından da oldukça yeterli.

Revit Sand Pro ele çok iyi oturuyor ve dokunduğunuz nesnelere olan hissiyatı (kalın eldivenlere göre) daha kuvvetli bir şekilde aktarabiliyor. Esnek ve hafif yapısı sayesinde elinizi çok rahat hareket ettirebiliyorsunuz. Kavramanın kuvvetli olması ve kaymaması için avuç içi kısmında keçi derisi kullanılmış. Havalandırması gayet iyi, bu eldivenle araziye girip cross yapmadığınız sürece terletmiyor.

Güvenlik açısından baktığımızda ise Revit Sand Pro modelinde elin üst tarafında birbirinden bağımsız gibi görünen altıgen parçalardan oluşan esnek bir katman mevcut. Bu sayede esnekliği çok iyi. Bileği saran bir yapısı var ve düşme durumunda elin yere ilk temas edeceği noktalarda güçlendirilmiş tabakalar mevcut. Parmakların da üst kısmına gelen bölgelerde yine koruma katmanları mevcut.

Bu eldiveni kışın kullanamazsınız, eliniz donar  O nedenle ben tek eldiven istiyorum 4 mevsim kullanacağım derseniz size göre değil. Ama yazlık eldiven arıyorum diyorsanız tarzınız ne olursa olsun rahatlıkla alıp kullanabileceğiniz bir ürün.

Ah bir de parmak uçlarına dokunmatik ekran kullanımı için gerekli malzemeyi yapsalarmış süper olurmuş.

resim için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

resim
    Konu mustafa gologlu tarafından (26-08-2018 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

2. mustafa gologlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Bora Karayel (26-08-2018),cemkucuk (26-08-2018)