Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 51 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Özgür Özsoylar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür Özsoylar
    Motosiklet
    R1200GS '13
    Marka
    Bmw

Standart 3-12 Ağustos 2018 Büyük sürüş (Selanik-Dolomitler-Hallstatt-Bled-Belgrad)

Buradaki paylaşımlara imrenerek (biraz da kıskanarak) baktığım, hep hayalini kurduğum Dolomitler rüyam sonunda gerçek oldu. Yani hacı olduk nihayet Aslında plan çok beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. İşim ve ailesel sebeplerden dolayı 10 günlük böyle bir geziyi planlamak benim için mucize gibi bir şeydi. Ama demek ki kaderde varmış işten ve eşimden izin konusu çok kolay oluverdi. 2 hafta öncesinden üç arkadaş, 1 AT, 1 C.tourer, 1 GS üç motor hazırlıklarımıza başladık
    Benim ve diğer bir arkadaşın hiç kamp tecrübemiz ve malzememiz yoktu. Çadır,uyku tulumu vs temin ettik. Evrak, sigorta, pasaport işlemleri derken beklenen gün geldi çattı. İlk rotamızı şu şekilde planlamıştık:

Tekirdağ çıkış, ilk gün otobandan Selanik konaklama, ikinci gün İgoumenitsa-Ancona (konaklama gemi)(Haritada Bari iniş oradan kara yolu ile Ancona görünüyor fakat biz direk Ancona planladık. Maps de beceremedim direk Ancona'yı işaretlemeyi), üçüncü gün Como gölü konaklama, üç gün Dolomitler bölgesi konaklama, 1 gün Avusturya-Hallstatt, 1 gün Slovenya-Bled gölü konaklama, son iki gün dönüş olarak planladık. Evdeki hesap çarşıya uydu mu? Tabi ki de uymadı
    Aşka düştüm ben de geldim

http://www.facebook.com/birikitekersevdasi

2. Özgür Özsoylar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Bora Karayel (30-08-2018)