Alıntı Ediz Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fagarasan Alpina... güzel mi? Evet güzel. Ama onca yola değer mi? Emin değilim. Bir defa gittim bir daha gitmeye kesin değmez istemem yani. Ülkemizde bilmediğimiz o kadar güzel yollar varken...
Beklentilerinizle ilgili bir durum tabii ki. Varana kadar geçmiş olduğumuz güzergahta da sürüş keyfi veren yollar var. Yani sadece o ikisi değil.

Avrupa'nın geri kalanına kıyasla, nispeten ucuz. Trafik açısından da, insanlar motosikletlilere karşı oldukça saygılı, motorcular zaten selamsız geçmiyor. Molada denk gelirseniz, farklı ülkelerden de insanlarla sohbet etme imkanı veriyor.

Muhakkak ülkemizde de güzel yollar vardır, ama Çanakkale'de yaşayan birisi olarak, gideceğim herhangi bir yer, Romanya'dan daha yakın olmaz gibime geliyor.

Tek şerit (gidiş dönüş) ağaçlarla kaplı yollarda sürmeyeli (Araba dahil) çok uzun zaman oldu (Belki hep Batı'da olduğum içindir.)

Aklımda kalanı sadece Gökova-Marmaris arası. (Gerçi artık onu da genişletmişlerdir.)

Ben de siz yazınca tekrar düşündüm. Farklı bir rotam yoksa Avrupa için, yine rotayı çevirir miyim Romanya'ya diye.

Evet, kesinlikle çevirirmişim.