Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye alperiynem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper İynem
    Motosiklet
    R 1200 GSA & CRF 250 L
    Marka
    Bmw

Standart Dolomitler ve Balkanlar

2018 Ağustos sonunda yaptığım gezinin videolarını paylaşmak istedim...

Geziyi başta 3 motor olarak planladık. Sonrasında elde olmayan nedenlerle arkadaşlarımın programları iptal olunca tek olarak çıktım yola. Venedik'te eşimin katılımıyla Balkanlar kısmını artçılı yaptım.

Safranbolu'dan başlayan gezim ilk gün Sofya'da son buldu. Ertesi gün Lubliana'ya geçtim....2 günlük otoban ve gümrük angaryasından sonra 3. gün Dolomitlere tırmanmaya başladım. İlk 3 gün yağmur peşimi bırakmadı. Dolomitler her motorcunun hayatında bir kez yapması gereken bir rota. Hava kötü olsa dahi keyiften bir eksilme olmuyor. Çok kötü havaya diyecek bir şey yok tabi ki..

Dolomitler'de Cortina de Amezzo ve Bolzano ( 2 gece) ' da konakladım. Bilinen Pass'ların hemen hemen tamamını yaptım.

Motosiklet kullanmaya başladığımdan beri hayallerimi süsleyen Stelvio Geçidi'ni gördüm.

Çok merak ettiğim Garda Gölü'nü gördüm.

Balkanları daha önce de yapmıştım..Ancak eşim oraları görmediği için Balkanlar üzerinden döndüm...

Her anından büyük keyif aldığım kendi adıma unutamayacağım bir gezi gerçekleştirmiş oldum...

Geziyi toparlamak için 5 bölüm yaptım..Biraz uzun ama benim için de geziyi hatırlamak için kolaylık oluyor bu videolar..

İyi seyirler.

Konu alperiynem tarafından (14-12-2018 Saat 13:21 ) değiştirilmiştir.

2. alperiynem güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (15-12-2018),Serdar ZIMBA (15-12-2018),Süleyman Kuyucu (15-12-2018)