Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 21´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ne kusuru , forum hepimizin, başlığa aykırı bir paylaşım yok, eline sağlık güzel olmuş,sadece merak ettim karşı tarafın yarısını kontraplak yapmışsın bir sebebi var mı yoksa malzeme mi o kadardı ? Bu arada Tenere yi çıkarmak için önce öndekini çıkar,sonra onu, sonra diğerini geri koy falan biraz zahmetli ve vakit alıcı olacak sanırım.

Ben garajımdan memnunum,motorun dışarıda olmamasından acayip mutluyum : ) bir tek enini 2-2.5 mt sipariş edebilirdim onu da şimdi anlıyorum ,senin ki gibi iki motor girmez,zorlasam bir scooter belki ama gir çık bana hiç pay kalmaz ,gerçi o zaman da metraj standart dışı olacağı ve özel siparişe gireceği için maliyet artardı,onun dışın da kendim ekstra bir raf koyacağım galiba, kullandıkça bir şeyler diziyorsun bir bakmışsın yer kalmamış,bir de kask asmak için bir aparat düşünüyorum basit ama henüz vakit ayırmadım 3 tane kask var,rafı boş yere işgal etsin istemiyorum.
    Selam Serdar. Sordugun kontra'lar artan parcalar.

WR normalde yan sehpada duruyor, bakim yaptigim icin orta sehpaya aldim. Ama fark etmiyor dogrusu MX sehpadan indirip disari almam 20-30 saniye aliyor, ST'de rahatca alabilirim. WR'yi geri sokmam 10 saniye. Gunu birlik cikarsam tekrar iceri almama gerek olmiyor, bahce bizim, cilgin kopeklerimiz var

2. Deniz Kupeli, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (01-04-2019)

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123