Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Standart Ekşi Sözlükte Enduroist

2016 yılında yazılmış ama ben yeni gördüm,ekşi sözlüğün yazarlarından biri site için şöyle yazmış;

( Sözde endurocuların sitesi.
    sene 2016 adamlar hala motor yerden nasıl kaldırılır, yok frene 2 parmak mı 5 parmak mı basılırı tartışıyorlar.
    sorsan hepsi motoru hatim etmiş taklamakancı.
    böyle tipler vardır ya, ilk motorda pratik olarak biraz acemiliklerini atarlar ama bu arada teorik olarak okumadıklarını bırakmazlar. sonra hoop 2. motoru alınca ağır abi olup şöyle yapmak istiyorsan böyle yapmalısın, yok o lastik yağmurda kayıyor diye millete akıl verirler, hah tam o profilin sitesi.
    içi boş muhabbetler vesselam..)

Bu güzel arkadaşa ufak bir yanıt vermek gerekir(motor yerden nasıl kaldırılır videosunu da ben çektim,üstüme de alındım).Enduroist forumlar sadece motor hocalarının ,uzmanların ,ustaların yer aldığı eğitim forumları değildir.Motorla ilgili her türlü kişisel tecrübeleri,yaptığımız gezileri ,dökümanları vs , motor kullanım seviyemizin ne olduğuna bakılmaksızın özgürce paylaştığımız bir forumdur.Senin için yerden motor kaldırmak basit olabilir ama aramızda daha artçısını motorun egsoz tarafından indirip yanmasına sebep olan, fren manetini tutmayı bilmeyen yeni başlamış arkadaşlarımız da olabilir.
    Herkesin her motosiklet lastiğini denemeye zaman ve parasal imkanı olduğunu sanmıyorum,kullandığı lastik hakkında kişisel görüşlerini paylaşmak ,fikir alışverişi yapmak neden birilerini rahatsız eder onu zaten anlamak mümkün değil.Burda görüş belirtenlerin bu işin uzmanıyım,hocayım,üstadım diye kasıldıklarını ,yazdıklarını ben daha görmedim,duymadım.
    Kendi adıma bu siteden yaptığım gezi ve kamplar için çok ilham aldım,yaptığım gezileri de mümkün olduğunca ayrıntılı yazıp okuyanlara o rotalara gittiklerinde yardımcı olacak bilgiler, resimler paylaştım..

İçerik olarak yeni başlayan arkadaşlara çok destek olan foruma bundan sonra da katkı vermeye devam edeceğim,herkesi de forumu daha aktif kullanmaya davet ediyorum.Herkese keyifli sürüşler dilerim.

2. alper ozbas güzel mesajın için 13 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (24-02-2019),Arif Oral Unal (14-02-2019),Berkay İnal (14-02-2019),Çağın Sarılar (14-02-2019),cemkucuk (15-02-2019),GürbüzOKATAN (14-02-2019),halil yılmaz (15-02-2019),MelihUlubilgen (15-02-2019),muharremkara (15-02-2019),necmi er (05-03-2019),oguzetuna (14-02-2019),Osman Somuncu (27-02-2019),Serdar ZIMBA (14-02-2019)