Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Fuarın yıldızı bence ilk kez görücüye çıkmasının da etkisiyle ktm790 adventure idi. Gerçekten enfes bir güç ağırlık dengesi sunuyor. Deposunun aşağıda konumlanması ile ağırlık merkezi aşağıya alınmış bu da dengesini olumlu etkileyecektir diye düşünüyorum. Tabi dezavantajı oldukça zorlayıcı olan fiyatı.
    BMW standı da yenilikler olan bir stanttı fakat buradaki yenilikler daha çok şekil aynı motoru değiştirmişler gibiydi. Burada en beğendiğim f850adventure. Ve tabii ki fiyatlar uzay seviyesinde.
    Kawasaki Suzuki gibi markaların katılmadığı fuarda Yamaha ve Honda Japonları görücüye çıkartmıştı. Yamaha Tracer900GT çok beğendim sahip olmayı isteyeceğim bir motor. Honda markasında beni cezbeden model yine crossrunner. Bi cesaret edebilsem alacağım bir tane de olmuyor bir türlü
    Kaç yıldır fuara katılmayan Harley pek çok modeliyle ilgimizi çekmeyi başardı. Belki bir gün! diyerek ayrıldık standından
    Daha uygun fiyatlı markalar arasında Benelli TRK 502 modeli ile gözleri doldurmaya devam etti.
    Bir motosiklet fuarı daha böyle bol muhabbetli az alışverişi sona erdi Fuarın en güzel yanı motosiklet dostlarını biraraya getirmesiydi. Çok güzel muhabbetler ,uzaktan gelen dostlar , kaç zamandır biraraya gelemeyen arkadaşlar.
    Seneye tekrarını yapmak dileğiyle diyelim.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ediz Gürkan güzel mesajın için 8 üye sana teşekkür etti :

Ahmet Öztekin (01-03-2019),Ali KORKMAZ (24-02-2019),Arif Oral Unal (23-02-2019),Bora Karayel (23-02-2019),Çağın Sarılar (23-02-2019),halil yılmaz (24-02-2019),Serdar ZIMBA (23-02-2019),SONAY YÜKSEL (24-02-2019)