Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu

Hybrid View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart 2019 Motobike Istanbul - Motosiklet fuarı

Aaa bir baktım ki turuncu yakalılar, daldım yanları vallaha özleşmişiz. Akşamına da klasik Röne park buluşması yaptık.

Test etmeyi çok istediğim ve sahip olmayı arzuladığım motosiklet buydu. Eğer test eder ve beklentimi karşılarsa almayı düşünürüm. O kadar parayı bulmak da ayrı mesele(süriyeye mi gitsem acaba)
    Yakışıklı görünüyor fiyatı adv ile aynı şu anki fiyatı 31.900€ 193 bin civarı yapıyor.

———————————-
    Bu ducatinin nasıl bir manyak olduğunu çözemedim ama her sene olduğu gibi ducati gerçekten de standı güzel dizayn ediyor ve modellerinde görselliğe o yakışıklılığa önem veriyor.

Bu motosikleti de kendine has bir cadde havası olduğundan çok seviyorum. Kafe buluşmalarına gitmek için tam ideal bir model. İngilizler de bu işe çok güzel hava katıyor.

Bmw r1250gs adv yine fiyat olarak diğerlerine göre uygun görünüyor. Afrika twin eskisi gibi fiyat/performans olarak en iyisi denilecek fiyatlarda görünmüyor, dct adventure fiyatı 102 bin₺ olmuş. Semeriyle sekseni geçer. Ama yine de daha az bütçe ile en azından uygun fiyatlara büyük enduro bulabileceğiniz marka yine Honda denilebilir.

Ayrıca Bmw f850gs ile ilgili de Rally modeli çok fenaydı. AT ile karşılaştırılacak bir model. Belkide piyasayı zorlar gibi görünüyor. Ayrıca AT ile aynı fiyatta olan ktm 790 da çok hırçın görünüyordu. Ama fiyatı bana biraz uçuk geldi. Hani 70-80 aralığında olsa şu an piyasanın anasını ağlatırdı. İç geçiren çok ama fiyatı bize iç geçiriyor o sebeple hayal mahsulü olmaktan öte gidemiyor.

Tracer-09 GT vallaha cadde için Harika bir model olmuş. Oturuşu dizaynı görülmeye değerdi.
    Sonuç olarak ortalama 800- 1000cc aralığı 100-150 arası bir fiyatla satılıyor. 1000cc ve üzeri Big boy endurolar da 150-200cc aralığında fiyat buluyor. Ancak ktm 1290 bu fiyatlara göre bir tık aşağıda diyebiliriz. (140 bin₺)
    Benim gönlümden bu sene 250cc bir enduro geçiyordu. Ancak sıfırları 50 bin₺ den aşağı yok. Herşey hayalden öte gidemiyor maalesef.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 7 üye sana teşekkür etti :

alper ozbas (24-02-2019),Çağın Sarılar (24-02-2019),cemkucuk (25-02-2019),Emir ÇELTEK (24-02-2019),halil yılmaz (24-02-2019),Serdar ZIMBA (24-02-2019),SONAY YÜKSEL (24-02-2019)