Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 118 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Hıdır Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hıdır Şahin
    Motosiklet
    R1200GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TKC70 öneririm. Ben AT da kullandım, GS ve ST de kullanan arkadaşlarda çok memnundu. Asfalt, stablize, yağmur performansı çok çok iyidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hıdır Selamlar, Tenere700 de üzerinde stock olarak gelen scorpion raly var. Sen özellikle arazi kullanımı için aradığını belirttiğin için yazayım dedim son derece şikayetçiyim. Tenere700 grubunda da arazi yapan herkes benzer şekilde şikayetçi. hafif çamur da çim de mucurda arka lastikte ciddi tutunma sorunu var. hele hele 1 ve 2. viteste öyle hafifi çamur çim su geçişi vs bir yerde gaz açarsan direk arkayı yanda görüyorsun.

Gelen yorumlardan sonra ve yaptığım araştırma neticesinde k60 Scout ve TKC70 arasında kaldım. Nihai olarak Continental TKC70 kullanmaya karar verdim. Önümüzde yaz boyu, doğu karadeniz, doğu anadolu yaylalarında ve dağlarında kullanmayı planlıyorum. Deneyimlerimi bu başlık altında daha sonra paylaşırım.

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için herkese teşekkür ederim.

2. Hıdır Şahin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (10-01-2021)

Enduroist Üye Feridun Dereci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feridun Dereci
    Motosiklet
    F700GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Hıdır Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelen yorumlardan sonra ve yaptığım araştırma neticesinde k60 Scout ve TKC70 arasında kaldım. Nihai olarak Continental TKC70 kullanmaya karar verdim. Önümüzde yaz boyu, doğu karadeniz, doğu anadolu yaylalarında ve dağlarında kullanmayı planlıyorum. Deneyimlerimi bu başlık altında daha sonra paylaşırım.

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için herkese teşekkür ederim.
    Merhaba Hıdır Bey,
    Ben de sezon başlamadan lastik değiştirme planları yapıyorum ve Continental TKC 70'de kara verdim. Yalnız önü TKC 70 düşünürken arkaya yeni çıkan TKC 70 Rocks almayı düşünüyorum. Zaten Rocks arka lastik olarak üretilmiş yanlış bilmiyorsam. Yabancı forumlarda özellikle yol dışında çıkıldığında Rocks'ın etkili olduğu söyleniyor.

Enduroist Üye Hıdır Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hıdır Şahin
    Motosiklet
    R1200GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Feridun Dereci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hıdır Bey,
    Ben de sezon başlamadan lastik değiştirme planları yapıyorum ve Continental TKC 70'de kara verdim. Yalnız önü TKC 70 düşünürken arkaya yeni çıkan TKC 70 Rocks almayı düşünüyorum. Zaten Rocks arka lastik olarak üretilmiş yanlış bilmiyorsam. Yabancı forumlarda özellikle yol dışında çıkıldığında Rocks'ın etkili olduğu söyleniyor.
    Merhaba Feridun Bey,

İki lastiği de karşılaştırdım. Hem uzun ömrü hem de daha fazla uzun yolda kullanacağım için TKC70'i almak daha mantıklı görünüyor.