Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Standart KTM 790 Adventure

KTM markasının ruhunu yansıtan en yeni üyesi, 790 Adventure ve 790 Adventure R motobike 2019 fuarı ile görücüye çıktı.
    Eski bir 1190 Adventure kullanıcısı olarak merakla beklediğim bir modeldi, heyecanla fuara gittim ve soluğu KTM standında aldım. 790 daha ilk bakışta kendini sevdirdi bana. Çok mu küçük olur, acaba ne enduro ne de seyahat motoru olamayıp arada kalır mı diyordum kiii, görür görmez off dedim, bu olmuş!!
    Bu ilk mesajda çok fazla özelliklerine girmek istemiyorum. İlerde mutlaka çokça bahsedilecektir. Ben daha çok uyandırdığı duygulardan bahsetmek istiyorum.
    Bizim daha önce kullandığımız koca oğlanlar uzun yolda harika iş çıkartırlar, hafif arazi yollarda da çok başarılıdırlar. Lakin iş biraz daha ağır araziye geldi mi, motorun ağırlığı işin bütün keyfini kaçırır. Çok usta pilotlar için sorun teşkil etmese de benim gibi acemiden biraz hallice sürücüler zorlanırlar. Bu yüzden daha küçük bişey alalım deriz, bu sefer de uzun yolda tırtırtır gitmek işimize gelmez , bir de böbrek taşı düşürür adama onlar. İşte bu konfordan vazgeçemeyiz de arazide o koca motorları adeta sırtımızda taşırız.
    İşte 790 bana uzun yolda rahat ettirir, konforumdan kaybettirmez hissini verdi. Daha alçak sele boyu yere kolay basmayı sağlayarak güven hissi oluşturuyor. Tüm bunların yanında motosiklet güzel görünüyor (kafa kısmının yandan görünüşü hariç, onu beğenmedim)
    Ayna kollarına takılı lastik korumalar çok çirkin onları hemen söker atarım ben olsam.
    Tabii beğenmediğim diğer yönü fiyatı 93000 fuar özel fiyatı R versiyonu ise 101000 lira. Bu fiyatlarla ulaşmak zor görünse de belki bir gün diyerek vedalaştık kendisiyle.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ediz Gürkan güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Ahmet Öztekin (01-03-2019),Ali KORKMAZ (23-02-2019),Çağın Sarılar (23-02-2019),halil yılmaz (23-02-2019),Serdar ZIMBA (23-02-2019)