Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 50 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye serkanbayır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serkan bayır
    Motosiklet
    1290s
    Marka
    Ktm

Mustafa sana da merhaba öncelikle
    Nacizane tavsiyem 45 000 km 2013 st kullanan biri olarak % 15 asfalt dışı da kullanabilirimi belittiğin için tabiki süper tenere ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak bir motordur.Fjr gidon turu az ve sadece düz asfatta kullanabileceğin bir motor ve kulvarı dediğin gibi farklı tamamen touring bir motor , emin ol ki st ye sahip olduğunda hiç pişman etmeyecektir.st nin asfalt konforu da gayet yeterli düzeydedir,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. serkanbayır, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Emir ÇELTEK (21-03-2019)

Enduroist Üye Mustafa Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mustafa Özer
    Motosiklet
    XT1200ZE SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Alıntı serkanbayır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa sana da merhaba öncelikle
    Nacizane tavsiyem 45 000 km 2013 st kullanan biri olarak % 15 asfalt dışı da kullanabilirimi belittiğin için tabiki süper tenere ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak bir motordur.Fjr gidon turu az ve sadece düz asfatta kullanabileceğin bir motor ve kulvarı dediğin gibi farklı tamamen touring bir motor , emin ol ki st ye sahip olduğunda hiç pişman etmeyecektir.st nin asfalt konforu da gayet yeterli düzeydedir,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Teşekkürler Serkan. Aslında sanırım temel sorun hiç Enduro kullanmamış olmam olabilir. Sport touring ve çılgın bir naked sahibi olduğumdan, hızlı bir sürüş amaçlamasam da ST'nin asfaltta hantal kalabilme ihtimali var mıdır diye düşünüyorum. Bir de açıkçası görünüş olarak Tenereye pek ısınamıyorum. Ama bu yaştan sonra görünüşe bakmayacağım.

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Alıntı Mustafa Özer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Serkan. Aslında sanırım temel sorun hiç Enduro kullanmamış olmam olabilir. Sport touring ve çılgın bir naked sahibi olduğumdan, hızlı bir sürüş amaçlamasam da ST'nin asfaltta hantal kalabilme ihtimali var mıdır diye düşünüyorum. Bir de açıkçası görünüş olarak Tenereye pek ısınamıyorum. Ama bu yaştan sonra görünüşe bakmayacağım.
    ST de sport diye bir tuş var ona bastın mı motor kesinlikle tatmin ediyor.

fjr sanki binmek için değilde dert çekmek için bi motor aşırı granaj ağır bir gövde viraj kabiliyeti düşük şehir ici manevra kabiliyeti super sport kadar az

fjr nin tek güzel yani düz asfaltta konforlu melet

derim sana r1200gs bak ama onlarda biraz pahalı fiyat performans olarak alınacak en iyi büyük hacimli motor super tencere (düdüklü tencere)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ismail gur, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Mustafa Özer (24-04-2019)